Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wygraj samochód na drugie urodziny Gemini Park Tarnów!

Wygraj samochód na drugie urodziny Gemini Park Tarnów!Wielkimi krokami zbliżają się drugie urodziny Gemini Park Tarnów. Z tej okazji już 20 sierpnia rozpocznie się loteria z atrakcyjnymi nagrodami, która potrwa przez najbliższy miesiąc. W tym czasie odbywać się będzie również szereg wydarzeń, natomiast wielki finał loterii, w której do wygrania będzie rodzinny samochód Skoda Citygo odbędzie się 23 września!

Drugie urodziny Gemini Park Tarnów, to wiele atrakcji, eventów oraz możliwości do wygrania cennych nagród. 20 sierpnia ruszy Wielka Loteria, która rozpocznie cykl urodzinowych wydarzeń. W ich skład wchodzić będzie: impreza na zakończenie wakacji – 25 i 26 sierpnia, zorganizowana przez Tesco i Castoramę, jesienny pokaz mody 8 września, „Faktobus” 22 września, czyli warsztaty na których podpatrywać będzie można tajniki dziennikarskiego fachu, współorganizowane wspólnie z Urzędem Miasta Tarnowa.

Tegoroczna loteria zostanie przeprowadzona w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić proces składania paragonów biorących udział w losowaniu nagród. Aby wziąć w niej udział wystarczy zrobić zakupy na kwotę 50 zł, odebrać paragon zakupowy oraz kupon loteryjny na którym znajdować się będzie specjalny kod. Następnie należy zeskanować kupon w jednym z dwóch multimedialnych standów, mieszczących się na terenie Gemini – pomiędzy Tesco i Media Markt lub obok strefy restauracyjnej oraz wrzucić go do urny. Na każdym stoisku obecne będą hostessy, które pomogą w prawidłowym wypełnieniu kuponów.

- Nasza loteria urodzinowa, to zupełnie nowe podejście do kwestii losowania nagród. W tegorocznej edycji kupony będzie można realizować za pomocą standów multimedialnych, które w znaczny sposób ułatwią udział w loterii – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Poprzez standy odbywać się będą również codzienne losowania nagród natychmiastowych, które będzie można odebrać i zrealizować od razu na terenie naszego Centrum! – dodaje.

Oznacza to, że każdego dnia do klientów trafi kilkanaście z łącznie 470 bonów zakupowych, do wykorzystania w sklepach na terenie Gemini Park Tarnów. Co ważne, do urodzinowej loterii można zgłaszać się wielokrotnie – za każdym razem, gdy otrzyma się paragon na kwotę 50 złotych wydanych w sklepach i punktach usługowych w Gemini. Każdy z nich zwiększa szanse na wygranie głównej nagrody, którą jest bogato wyposażony samochód rodzinny – Skoda Citygo, ufundowany przez partnera akcji: Autoryzowanego Dealera Skoda Auto Bączek.

Losowania nagród i szereg imprez, to nie jedyne atrakcje, jakie zostały przygotowane z okazji drugich urodzin największego w regionie Centrum Handlowego. Nie lada gratką dla wszystkich zakupowiczów będzie również możliwość skorzystania z licznych rabatów i promocji specjalnie przygotowanych na urodzinowy okres. Oferty te znaleźć będzie można w ulotce, która kolportowana będzie na terenie Tarnowa oraz regionu.

Gemini Park Tarnów serdecznie zaprasza wszystkich Klientów do wspólnego świętowania drugich urodzin!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.