Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wygraj bilety na Scorpionsów w aMazing TV!

Wygraj bilety na Scorpionsów w aMazing TV!1 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie wystąpi legenda rock’n’rolla – zespół Scorpions!
Spółka Multimedia Polska oraz telewizja aMazing przygotowały z tej okazji konkurs, w którym można wygrać bilety na koncert.

Widzowie programu lokalnego na kanale aMazing mają wyjątkową okazję wygrać bilety na koncert zespołu Scorpions. Wystarczy w dniach 27-30 czerwca oglądać program lokalny na aMazing i odpowiedzieć na proste pytanie, które pojawi się na antenie. Codziennie, przez cztery dni, będzie można zdobyć wejściówki na Stadion Miejski i zobaczyć na własne oczy legendę rocka.

Program lokalny z Tarnowa i okolic można oglądać na aMazing codziennie od 17:15 do 17:35. Powtórki można oglądać o 20:15 o 22:15 oraz 9:15 następnego dnia. Kanał aMazing można oglądać w sieci Multimedia Polska. Dostępny jest dla abonentów telewizji cyfrowej oraz analogowej.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.