Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wrześniowe czwartki po studencku

Wrześniowe czwartki po studenckuDrodzy Studenci! Wielkimi krokami zbliża się rok akademicki, czyli czas nauki, ale i również wielu imprez w tym klubowych. Od dawna przyjęło się w naszym mieście, że dniem studenckich wojaży w tarnowskich klubach są czwarki, dlatego na tym dniu się skupimy.

Przedstawiamy krótkie zestawienie miejsc, w których możecie zabawić się w każdy wrześniowy czwartek (w kolejności alfabetycznej wg. lokali):
 

Studencki Czwartek - Alfa ClubALFA CLUB - Studencki Czwartek - final countdown, czyli rozpoczyna się odliczanie do wielkiej październikowej inauguracji studenckiej. Za konsolą DVj Vibe. Na barze do 24:00 piwo za 3 zł, dodatkowo klub rozleje 100 darmowych piw od godz. 21:00.

Więcej:
http://nocnytarnow.pl/imprezy/8350-studencki-czwartek-final-countdown-alfa-club.html
 

 

 

Czwartek Studencki Plan B ClubPLAN B CLUB - Czwartek Studencki - nowy klub i piersza impreza studencka w tym miejscu, która inauguruje cykl studenckich imprez. Zagrają dje katowickiego klubu Pomarańcza. Piwo w promocyjnej cenie. Małe 2.50 zł, duże 3.50 zł.

Więcej:
http://nocnytarnow.pl/imprezy/8343-czwartki-studenckie-planb-club.html
 

 

 

Studencki Czwartek Karaoke & Disco - PretekstPRETEKST CLUB - Karaoke & Disco, połączenie wspólnego śpiewania z dobrą imprezą przy klubowych przebojach. Podczas karaoke do wygrania skrzynka piwa. Podczas imprezy promocja na piwo dla studentów.

Więcej:
http://nocnytarnow.pl/imprezy/8359-studencki-czwartek-karaoke-disco-pretekst.html

Karaoke - PrzepraszamPiwnica Studencka PRZEPRASZAM - Karaoke w bardziej alternatywnym wydaniu. Pośpiewacie do róznych polskich klasyków jak i do muzyki, której nie usłyszycie w żadnym innym miejscu. Lokal nie dawno przeszedł mały lifting, a ceny na piwa zachęcą każdego studenta.

Więcej:
http://nocnytarnow.pl/imprezy/8335-karaoke-przepraszam.html

 

W każdym opisanym powyżej klubie darmowy wstęp dla studentów.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.