Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wokół „Makbeta” - karty, lalki, facebook

Wokół Makbeta -  karty, lalki, facebookZbliżającej się premierze „Makbeta” w Tarnowskim Teatrze towarzyszą różnorodne działania promocyjne. Rozpoczęty został cykl „Obiadów reżyserowanych”, ogłoszony apel o zbiórek używanych lalek, jako gadżet pojawią się karty do gry a sam spektakl ma swoją stronę na Facebooku.

Chciałem, by dziennikarze mieli możliwość lepszego poznania twórców przedstawienia – mówi o idei „Obiadów reżyserowanych” dyrektor Rafał Balawejder. Klasyczne konferencje prasowe są skazane na medialny pośpiech i skupianie się na zrobieniu „setki” czy kolumny. Wczorajsza ponadgodzinna rozmowa w restauracji Bristol, pozwoliła na wymianę poglądów i dyskusję. Spotkanie z reżyserem - Rafałem Matuszem oraz Iwoną Kusiak – dramaturgiem, to początek cyklu takich spotkań przedpremierowych.

Podczas obiadu apel o zbiórkę używanych, a niepotrzebnych już lalek, skierował do tarnowskich widzów reżyser spektaklu. Zabawki mają stanowić element scenografii, która tworzy Hanna Szymczak. Lalki można zostawiać w Biurze Organizacji Widowni bądź na portierni teatru.
Wszyscy widzowie „Makbeta” będą mieli także możliwość zakupienia tradycyjnych kart do gry, które opatrzone zostały wizualizacja głównych bohaterów dramatu Szekspira. Taka propozycja ma zaintrygować szczególnie młodych odbiorców tej premiery.

W ramach promocji samego spektaklu oraz propagowania idei praworządności w polityce odbędą się warsztaty dla polityków. Poprowadzą je pracownicy Fundacji Instytutu Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka w Krakowie.

Wszyscy których interesuje teatr oraz proces powstawania najnowszej premiery w Solskim mogą dołączyć do grona osób wymieniających swoje poglądy i opinie w ramach portalu społecznościowego http://www.facebook.com/MakbetTT.

Info: Tarnowski Teatr

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.