Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wojtek Pilichowski i TTr2 powraca

Wojtek Pilichowski i TTr2 powracaNiemal tradycją stało się, że premiery płyt Wojtka Pilichowskiego odbywają się w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Tak będzie i tym razem. Ponownie pobudzone do życia fantastyczne trio jednego z najlepszych polskich basistów TTr2 powraca na trasę koncertową z najnowszym wydawnictwem DVD „Koncert PiR2 Muzyczna Owczarnia" . Jest to zapis wydarzeń muzycznych z listopada 2010 r., obrazujących ośmioletni dorobek zespołu.
Formacja TTr2 w niezmienionym składzie Wojtek Pilichowski, Marek Raduli, Tomasz Łosowski w Tarnowie z nową energią zaprezentuje odświeżony materiał.

Koncert zespołu TTr2 (premiera DVD)
29.10.2011 r. (sobota), godz. 19.30, Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5)
Bilety: 30 zł do nabycia w TCK
Informacje: www.tck.pl, 14 6 888 888

Marek Raduli
wszechstronny gitarzysta, kompozytor i aranżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku rockowym; obecnie współpracujący z czołówką muzyków jazzowych naszego kraju, autor płyt autorskich i wielu innych projektów muzycznych.

Wojtek Pilichowski
gitarzysta basowy, muzyk i kompozytor, nagrał 10 płyt solowych i ponad 120 albumów z czego większość z największymi gwiazdami sceny polskiej – w sumie kilka milionów nośników - i dał kilka tysięcy koncertów.

Tomek Łosowski
wirtuoz-perkusista, współpracujący z prężnym środowiskiem jazzowym Trómiasta, autor własnej płyty solowej, wykładowca w klasie perkusji na warsztatach muzycznych w całym kraju.

Wojtek Olszak
pianista, aranżer, kompozytor i producent, twórca legendarnej grupy Woobie Doobie, zapraszany do współpracy z zespołem PiR2 od początku jego istnienia.

Opis płyty DVD promowanej w Tarnowie:
Płyta DVD "Koncert PiR2 Muzyczna Owczarnia" to zapis wydarzeń muzycznych z listopada 2010 r., obrazujących ośmioletni dorobek zespołu. Koncert w Jaworkach ilustrują obrazy Pienin, okolic magicznego miejsca, jakim jest klub Muzyczna Owczarnia. To tam powstał projekt zespołu, i tam też jego członkowie chętnie wracają w swoich muzycznych wędrówkach.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.