Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Włoscy dziennikarze w Tarnowie. Kolejny artykuł o Tarnowie w prasie ukraińskiej

Włoscy dziennikarze w Tarnowie. Kolejny artykuł o Tarnowie w prasie ukraińskiejWłoscy dziennikarze w Tarnowie. Kolejny artykuł o Tarnowie w prasie ukraińskiej.

Tarnów gościł dwójkę dziennikarzy z Włoch. Panowie Massimiliano Rella oraz Alfio Garozzo współpracują z różnymi wydawnictwami słonecznej Italii. Artykuł ukaże się magazynie Bell'Europa. Podczas pobytu w Tarnowie goście zwiedzali tarnowską starówkę, wędrowali szlakiem żydowskim oraz zwiedzali kościółek na Burku. Najbardziej podobało im się wnętrze katedry oraz detale architektoniczne którym poświęcili najwięcej czasu.  Poza Tarnowem, w regionie zwiedzili Zalipie.

Dziennikarze przyjechali to Tarnowa na zaproszenie Tarnowskiego Centrum Informacji. Pobyt w Małopolsce zorganizowała Małopolska Organizacja Turystyczna we współpracy z Polskim Ośrodkiem Informacji Turystycznej w Rzymie z którym TCI współpracuje.

Natomiast efektem kwietniowej wizyty dziennikarzy z Ukrainy jest kolejny artykuł o Małopolsce w tym o Tarnowie w magazynie pokładowym Aeroplan. Magazyn dostępny jest na lotniskach, samolotach lecących z i do miast ukraińskich oraz w uzdrowiskach na Ukrainie. Nakład 30 000 egz. z poczytnością ponad 270 000. Również po angielsku. Dziennikarzy ukraińskich do Tarnowa sprowadził Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Kijowie z którym Tarnów również współpracuje. Tylko w tym roku na rynku ukraińskim pojawiło się kilkadziesiąt artykułów prasowych o Tarnowie. To efekt wizyt studyjnych dziennikarzy zarówno w tym jak i poprzednim roku.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.