Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wiosenna Wampiriada - tarnowscy studenci będą oddawać krew [10.03]

Wiosenna WampiriadaUczelniany Klub Honorowych Dawców Krwi organizuje kolejną „Wampiriadę”! Już 10 marca br. (czwartek) wszyscy chętni będą mogli oddać krew dla potrzebujących. W tym celu należy zgłosić się w godzinach od 8.00 do 12.00 do sali C312 (budynek C) pamiętając o spełnieniu następujących warunków: 

  • niezbędne jest posiadanie dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego tożsamość: np. dowód osobisty, legitymację studencką, prawo jazdy, paszport,
  • dawca wielokrotny winien również mieć przy sobie legitymację HDK PCK,
  • każdy, kto zgłasza się do oddania krwi winien być po spożyciu niskokalorycznego posiłku i w ogóle dobrym samopoczuciu,
  • kandydat na dawcę powinien być zdrowy i w ciągu 4 dni przed oddaniem krwi nie spożywać alkoholu.


Czasowo dyskwalifikuje do oddania krwi: kontakt z zakaźnie chorym lub przebyta ostra choroba zakaźna, szczepienia ochronne, ciąża, okres karmienia piersią, miesiączka, zażywane leki.

Oddawanie krwi jest całkiem bezpieczne dla dawcy z uwagi na stosowane w trakcie pobierania krwi wyłącznie sprzętu jednorazowego użytku.

Do udziału w akcji zapraszamy studentów i pracowników PWSZ oraz wszystkich chętnych!
 

Klub przypomina, że zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej zostały przywrócone uprawnienie do bezpłatnych przejazdów autobusami tarnowskiej komunikacji miejskiej dla osób, które oddadzą krew w punkcie krwiodawstwa. Więcej informacji na ten temat: www.zkm.tarnow.pl.

Źródło: PWSZ Tarnów

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.