Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wierzą w to, o czym śpiewają

fot. Łukasz Borkowski, Michał CiepielewskiW zalewie złych informacji próbujemy jednak, choć może to naiwne, wierzyć w ten lepszy świat. Choćby przez samo mówienie o tym staramy się być lepsi. Tak mówi Piotr Cugowski w wywiadzie przed koncertem w Tuchowie.

Zespół po zmianach w składzie i w ekipie technicznej kończy właśnie nagrywać kolejną płytę ”Zmienić zdarzeń bieg”. Jeden z liderów zespołu, który podczas festiwalu 3 MAJ SIĘ ZDRÓW zagra na tuchowskim rynku, opowiada o tym, że grupa zarówno w sferze muzycznej, jak i tekstowej postawiła na nową jakość.

Materiał już w ubiegłym roku zapowiadał  singiel "Nad przepaścią", nagrany przy współpracy z Edytą Bartosiewicz. Napisała ona także tekst tego utworu. W lutym natomiast odbyła się premiera kolejnego singla grupy, zatytułowanego "Wierzę w lepszy świat". Właśnie przesłanie tej piosenki jest hasłem przewodnim tuchowskiego koncertu Braci.

Według Piotra Cugowskiego nowa płyta pomimo rockowego charakteru pokazuje, jak ważne są dla grupy dobre melodie. W wywiadzie można też przeczytać o nowych autorach tekstów Braci, aktywności fizycznej Piotra Cugowskiego i o tym, czego można będzie posłuchać w Tuchowie.

Całość rozmowy z liderem Braci można przeczytać na stronie Centrum Zdrowia Tuchów www.czt.com.pl oraz  na fan pageu Festiwalu Dobrze Nastawionych https://www.facebook.com/3majSieZdrowFestival. Strona ta w ciągu ostatniego tygodnia została otwarta ponad 4 600 razy, blisko 120 osób zdecydowało się polubić zawarte na niej treści. Wśród gości facebookowego profilu dominują tarnowianie i mieszkańcy Tuchowa. Jednak oprócz mieszkańców regionu zawarte na niej materiały czytały i oglądały także osoby zamieszkałe np. we Włoszech, a nawet w Indonezji. Festiwal 3 MAJ SIĘ ZDRÓW organizują: Centrum Zdrowia Tuchów, radio RDN Małopolska oraz  Domy Kultury w Tuchowie i Ciężkowicach i portal Muzyczny Tarnów.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.