Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wielkie Odkrywanie Małopolski - głosuj na Tarnów!

Wielkie Odkrywanie Małopolski - głosuj na Tarnów!Rozpoczął się drugi etap, kolejnej XII już edycji plebiscytu Wielkiego Odkrywania Małopolski. W tym roku zachęcamy do głosowania na kandydatów zgłoszonych przez Tarnowskiego Centrum Informacji (Mościce i „kosmiczna fontanna”) oraz restaurację Tatrzańska.

Jak głosować? Mamy 2 możliwości: za pomocą kuponów w Gazecie Krakowskiej (kupony dostępne w gazecie do 31 sierpnia) oraz za pomocą SMS-ów (do 9 września, do godz. 23:59:59).

Głosowanie za pomocą kuponów:

codzienne (również soboty) wycinamy kupony w Gazecie Krakowskiej i głosujemy na:

Miejscowość: Mościce – Dzielnica Ogród Tarnowa
Atrakcja turystyczna: Tarnów – fontanna z układem słonecznym („Kosmiczna fontanna)
Baza gastronomiczna: Tarnów- restauracja "Tatrzańska"

Podobnie jak w latach poprzednich tak i w tym roku Tarnowskie Centrum Informacji zachęca do zabawy mieszkańców i turystów. Proponujemy zbiórkę kuponów w siedzibie TCI na Rynku 7 oraz upominki. Aby wziąć udział w podwójnym losowaniu nagród (w Tarnowie i w Krakowie) należy z Gazety Krakowskiej wyciąć kupon, wypełnić go wg zasad TCI (czyli zagłosować wg powyższej wskazówki) i wrzucić do specjalnej urny, która znajduje się w informacji turystycznej w Tarnowie na Rynku 7.

Organizator zbiórki w Tarnowie - Tarnowskie Centrum Informacji - pod koniec sierpnia wylosuje dla uczestników zabawy nagrody a kupony przekaże do redakcji GK w Krakowie. Podobnie jak w latach ubiegłych mieszkańcy i turyści chętnie biorą udział w zabawie, niejednokrotnie przynosząc więcej kuponów. Warto dodać, iż każdy, kto przyniesie jednorazowo co najmniej 20 kuponów wypełnionych wg wskazówek TCI, otrzyma drobny upominek.

Głosowanie za pomocą SMS-ów na numer 72355:

Miejscowość: Mościce – Dzielnica Ogród Tarnowa SMS o treści: WOM.7
Atrakcja turystyczna: Tarnów – fontanna z układem słonecznym („Kosmiczna fontanna) SMS o treści: WOM.48
Baza gastronomiczna: Tarnów- restauracja "Tatrzańska" SMS o treści: WOM.101

Koszt to 2,46 zł z VAT.

Zabawa trwa do końca wakacji. Wyniki w październiku.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.