Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wielki piknik WSB-NLU w Tarnowie


Na WIELKI PIKNIK oprócz wszystkich studentów i absolwentów Wydziału tarnowskiego (wcześniej WSB w Tarnowie) zapraszamy również uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności tegorocznych maturzystów – którzy będą Gośćmi Specjalnymi WIELKIEGO PIKNIKU. Dla nich przygotowane zostały specjalne atrakcje i wartościowe nagrody m.in. markowy netbook, który pomoże odnaleźć się w nowej roli studenta.

Dla uczestników WIELKIEGO PIKNIKU przygotowano interesujący program imprez sportowych, muzycznych i tanecznych (program poniżej). Są to m.in. turniej siatkówki plażowej, pokaz i nauka tańca, zawody sportowe i występy muzyczne: zespołu WALKIRIA i Gwiazdy wieczoru – zespołu TOTENTANZ.

Na terenie kampusu podczas WIELKIEGO PIKNIKU zabawę umilał będzie profesjonalny DJ.

Studenci, absolwenci i pracownicy mogą odbierać ZAPROSZENIA (upoważniające do wejścia na teren kampusu w dniu pikniku z osobą towarzyszącą) w dniach 17 – 25.06.2009 rok w godzinach pracy Sekretariatu Wydziału.

Tegoroczni maturzyści i uczniowie szkół średnich mogą odbierać ZAPROSZENIA (upoważniające do wejścia na teren kampusu w dniu pikniku z osobą towarzyszącą) po okazaniu legitymacji szkolnej na terenie kampusu w Sekretariacie Wydziału bud. B. ul. Kochanowskeigo 30 w dniach 17 – 25.06.2009 roku w godzinach 8.00-16.00 oraz w dniach 18,19,20.06.2009 roku przy Placu Sobieskiego w Tarnowie w godzinach 10.00 – 18.00.

Piknik odbędzie się na terenie własnym kampusu Wydziału Zamiejscowego WSB-NLU w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego 30. Dojazd autobusami numer 2, 7, 10, 19, 41, a dla zmotoryzowanych dostępny będzie pobliski parking.Szczegółowy program imprezy:

15.00 oficjalne rozpoczęcie
15.10 mecz finałowy turnieju w siatkówce plażowej o PUCHAR REKTORA WSB-NLU
16.00 rozgrywki sportowe w DYSCYPLINACH NIEKONIECZNIE OLIMPIJSKICH z nagrodami-niespodziankami (m.in. przeciąganie samochodu na czas, podnoszenie ciężarka 17,5 kg, drużynowe przeciąganie liny, przechodzenie pod poprzeczką, trójskok z miejsca, strzelanie rzutkami, koszykarskie „rzuty osobiste”, strzelanie z broni pneumatycznej i inne)
18.00YOU CAN DANCE TOOooo… - pokaz i nauka tańca: salsa, taniec brzucha, breakdance, w wykonaniu profesjonalistów z klubu fitness EGO.
18.30 koncert zespołu WALKIRIA
19.30 wręczenie pucharów zwycięzcom turnieju w siatkówce plażowej, losowanie nagrody głównej „NETBOOK DLA MATURZYSTY” wśród przybyłych do kampusu tegorocznych maturzystów oraz nagród-niespodzianek wśród wszystkich uczestników pikniku
20.00 koncert GWIAZDY PIKNIKU - zespołu TOTENTANZ
21.30STUDENCI, STUDIA I PSORZY – czyli jak studiować, aby nie
zwariować
- średnio-naukowa, nocna, wspomagana niekoniecznie
zdrową żywnością debata nad filmikami z bogatego życia studenckiego

Facebook

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.