Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

Wielki Finał Loterii Urodzinowej Gemini Park Tarnów

Wielki Finał Loterii Urodzinowej Gemini Park TarnówW niedzielę 18 września odbył się ostatni etap Pierwszych Urodzin Gemini Park Tarnów, a wraz z nim finałowe losowanie nagród w Wielkiej Loterii Urodzinowej. Nagrodę główną – Skodę Octavia wylosował Tomasz Olszański z… Wałbrzycha, który jednak w Tarnowie mieszka na stałe.

 

Rok temu Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów po raz pierwszy otworzyło drzwi dla klientów.
Z okazji Pierwszych Urodzin świętowanie tej rocznicy rozłożone zostało aż na cztery tygodnie.

Od 20 sierpnia, aż do 18 września na mieszkańców Tarnowa i regionu czekało mnóstwo atrakcji. Cogodzinne losowania nagród w Loterii Urodzinowej, w której łączna wartość upominków wyniosła 111.111 zł., bony na zakupy, oferty specjalne w sklepach, Wielki Pokaz Mody, tort urodzinowy w kształcie Gemini Park Tarnów, Mister Polski 2011 Krystian Kurowski, finał „Wakacji z koszykówką” oraz pokazy tańca w ramach promocji festiwalu Scena Otwarta.

W miniony weekend odbył się ostatni etap Urodzin – losowanie głównych nagród w Wielkiej Loterii Urodzinowej. Do wygrania było 10 pakietów bonów do zrealizowania na terenie Centrum Handlowego, każdy o wartości 600 zł. oraz nagroda główna – bogato wyposażona Skoda Octavia, ufundowana przez Partnera Strategicznego Autoryzowanego Dealera Skoda Auto Bączek.

W finałowym losowaniu, spośród wielu tysięcy uczestników, którzy wrzucili do urn ponad 40 tysięcy kuponów loteryjnych, granatową Skodę Octavia wylosował Tomasz Olszański z Wałbrzycha, na stałe mieszkający w Tarnowie. Zwycięzcami losowań 10 pakietów bonów o wartości 600zł zostali:
Grzegorz Kwater z Tarnowa, Kamil Bachara z Łukanowic, Sławomir Młodziński z Tarnowa, Marta Lechowicz z Tarnowa, Wiesław Szczurek z Tarnowa, Daria Bryg z Tarnowca, Ryszard Sutkowski
z Woźnicznej, Alicja Ciebień z Dębicy, Kinga Lechowicz z Tarnowa oraz Jarosław Gieracki z Łęgu Tarnowskiego.

Wielki Finał Loterii Urodzinowej Gemini Park Tarnów  Wielki Finał Loterii Urodzinowej Gemini Park Tarnów  Wielki Finał Loterii Urodzinowej Gemini Park Tarnów

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.