Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wielki Finał Drużynowych Mistrzostw Polski w Tarnowie: Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów

Wielki Finał Drużynowych Mistrzostw Polski w Tarnowie: Azoty Tauron Tarnów - Stal GorzówW niedzielę 14 października 2012 roku o godzinie 19:30 rozpocznie się pojedynek finałowy XXII rundy DMP pomiędzy drużynami Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów. Bilety na to spotkanie można kupować już teraz za pośrednictwem strony internetowej sportfans.pl

W dniach od 8 do 13 października będzie można nabywać bilety w sekretariacie klubu Unia Tarnów ŻSSA mieszczącego się przy ulicy Zbylitowskiej 3 w godzinach od 8:00 do 16:00.

Bilety w przedsprzedaży dostępne będą dzień przed meczem, czyli w sobotę 13 października 2012 na stoisku w Centrum Handlowym GEMINI PARK (stoisko jest zlokalizowane w pobliżu apteki).

W dniu meczu (14 października 2012) od godziny 10:00 będą czynne kasy przy wejściu na stadion od strony parku i od strony dworca PKP.

UWAGA!
W związku z ogromnym zainteresowaniem sprzedażą biletów na finałowe spotkanie DMP w Tarnowie Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia przedsprzedaży w przypadku wcześniejszego wyprzedania wszystkich wejściówek.

Ceny biletów:
45 zł - trybuna
30 zł - normalny
20 zł - ulgowy
5 zł - program

Źródło: Unia Tarnów

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.