Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wieczorek literacko - filmowy w klimatach twórczości Edgara Allana Poe

Wieczorek literacko - filmowy w klimatach twórczości Edgara Allana PoeSamorząd WSB-NLU WZwT, Innowacyjny Ośrodek Twórczy Ether oraz kilku zaprzyjaźnionych muzyków z Tarnowskiej Szkoły Muzycznej, zapraszają na wieczorek literacko – filmowy, który odbędzie się 15 kwietnia o godz. 18:00 w auli "D" przy ul. Kochanowskiego 30.

Ostatnio mówiliśmy o wampirach, a dziś, nie opuszczając mrocznych klimatów, skupimy się na literaturze Edgara Allana Poe, oraz jego wpływowi na twórców różnych gatunków sztuki. W agendzie spotkania mamy film krótkometrażowy Tima Burtona pod tytułem „Vincent”, dwie porywające prelekcje opracowane przez mgr. Agnieszkę Kajmowicz oraz Pawła Kota oraz pokaz fotografii Bogusława Kornasia. Całość uświetnią również dwa utwory muzyczne napisane przez Dariusza Jakubiaka (dwoje skrzypiec, wiolonczela, altówka i obój) oraz recytację przy dźwiękach skrzypiec wiersza „Eldorado”, w wykonaniu Karoliny Szawicy. Na koniec zaplanowaliśmy emisję filmu „Grobowiec Ligei” w reżyserii Rogera Cormana

Info: Organizatorzy

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.