Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wieczór Komedii Improwizowanej

Wieczór Komedii Improwizowanej„Wieczór Komedii Improwizowanej” to dobrze znany tarnowskiej publiczności spektakl składający się z krótkich improwizowanych gier i piosenek. W trakcie przedstawienia nieokiełznanym w tworzeniu żartów improwizatorom z Grupy AD HOC wtórować będzie niezawodna widownia, decydująca o miejscach akcji, postaciach i relacjach między nimi, o emocjach i nastrojach panujących na scenie, czy też o głównych wątkach tworzonych na bieżąco skeczów. Fantazja widzów i doświadczenie improwizatorów ujęte razem w bardzo giętkie i luźne ramy stworzą unikalny spektakl, na którego powstanie każdy może mieć wpływ.

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008, jest więc jedną z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-kabaretową.  Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów.

Na Wieczór Komedii Improwizowanej zapraszamy do Piwnic TCK 2 października o 19:00. Bilety: przedsprzedaż 15 zł, w dniu imprezy 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.

Organizatorem Małopolskich Improwizacji Scenicznych jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA i Grupa Improwizacji AD HOC.

Więcej: www.paka.pl, www.improfest.paka.pl
Małopolskie Improwizacje Sceniczne - „Partnerem Przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie”.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.