Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wieczór Komedii Improwizowanej z Grupa Ad Hoc - Piwnice TCK

Wieczór Komedii Improwizowanej z Grupa Ad HocNa Wieczór Komedii Improwizowanej z Grupą AD HOC zapraszamy do Piwnic TCK  4 października 2013 r. o godz. 19:00.

Bilety do nabycia od 9 września w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5:
- 15 zł w przedsprzedaży
- 20 zł w dniu koncertu

Zaletami takich występów są:
- niepowtarzalność - widz ma świadomość unikalności występu- nie jest możliwe powtórzenie go po raz drugi;
- energetyczność - improwizacja jest bardzo żywą dziedziną kabaretową, zarówno dla kabareciarzy jak i widzów;
- interaktywność - widownia podając sugestie decyduje na jaki temat ma być scena, kto ma w niej wystąpić etc.


Grupa AD HOC powstała w 2008 roku z inicjatywy Kabaretu PUK, który skrzyknął kilkoro znajomych kabareciarzy i zaraził ich pomysłem na wspólne improwizowanie. Od tamtej pory konsekwentnie i z nieustającym zapałem niosą kaganek improwizacji przez polskie sceny kabaretowe. Organizowane przez nich Wieczory Komedii Improwizowanej to mieszanka improwizowanych scenek, gier, etiud, wierszy i piosenek, które powstają na bieżąco, w oparciu o określone wcześniej zasady i przy dużym udziale publiczności.

Ich występy nie mogą się obyć bez aktywnie współdziałającej widowni, której bez oporów oddają prawo do decydowania o tym co, gdzie, z kim, dlaczego i pod jakim tytułem ma się dziać na scenie. Im większa wyobraźnia widza, tym większe wyzwanie dla nich i ciekawszy efekt.

Żaden kabareciarz nie tworzył jeszcze wiersza do wymyślonego przez Ciebie tytułu ani nie odgrywał na scenie dnia z Twojego życia? Chciałbyś zobaczyć etiudę w mrowisku albo skecz po chińsku? A może chcesz, by ktoś wymyślił na poczekaniu piosenkę o  Twojej cioci z Andrychowa? Przyjdź na występ AD HOC, a Twoje życzenia mogą się spełnić!

Źrodło: TCK

 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.