Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wernisaż wystawy Marka Chodkowskiego „Niewidzialny Świat”

Wernisaż wystawy Marka Chodkowskiego Niewidzialny ŚwiatJuż w najbliższą sobotę we foyer teatru Solskiego, tuż przed spektaklem „Brzydal” odbędzie się wernisaż wystawy Marka Chodkowskiego „Niewidzialny Świat”.

Artysta pochodzi z Lublina jednak na stałe mieszka i tworzy w Tarnowie. Zajmuje się głównie malarstwem i grafiką komputerową, ale także projektami okładek do książek. Na swoim koncie ma kilkanaście wystaw zbiorowych i indywidualnych m.in. w Tarnowie, Lublinie i Krakowie. W teatrze Solskiego jego „Niewidzialny Świat”, to ponad dwadzieścia prac, olei na płótnie powstałych w latach 2009 - 2012.

Za pomocą kształtu i koloru próbuje wyrazić to co niewidzialne, abstrakcyjne (miłość, strach, nadzieję). Przedtem bazowałem na materii w znaczeniu kosmosu, a teraz bardziej interesuje mnie duchowość. Pragnę zająć się kosmosem słowa. Przekazać co myślę poprzez zapis za pomocą koloru i formy – mówi Marek Chodkowski.

Wernisaż wystawy 23 lutego 2013 roku, godz. 17.00 foyer Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Na zdjęciu: Marek Chodkowski – „Sąd”

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.