Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Weekend atrakcji w Gemini Park Tarnów [15-17.04]

Weekend atrakcji w Gemini Park Tarnów

Profesjonalna i bezpłatna pomoc w wypełnianiu deklaracji podatkowych oraz casting twarzy agencji fotograficznej Andrzeja Tylko – takie atrakcje czekają na Klientów Gemini Park Tarnów w najbliższy weekend.

Zostały ostatnie dni na rozliczenie się z podatku dochodowego za zeszły rok – to kłopotliwy i nielubiany obowiązek. Jednak Klienci Gemini Park Tarnów mają zapewnioną pomoc w wypełnieniu PIT – ów: od 15 do 17 kwietnia w Centrum Handlowym dyżurować będą księgowi, którzy zupełnie za darmo pomogą wypełnić druk.


Oprócz pomocy w formalnościach na Klientów Gemini Park Tarnów czekają jeszcze inne atrakcje. Agencja Artystyczna STUDIO REKLAMY znanego tarnowskiego fotografika Andrzeja Tylko organizuje Casting Twarzy! Klientom Gemini Park Tarnów którzy się zgłoszą, zostaną wykonane profesjonalne zdjęcia. Makijaż do tej sesji zapewnią wizażyści perfumerii Douglas.
Z wykonanych zdjęć stworzony zostanie bank twarzy – najciekawsze z nich znajdą się w specjalnej bazie do wykorzystania w sesjach reklamowych i modowych.

- W ten weekend każdy będzie miał możliwość ukończyć niezbędne formalności i zakosztować profesjonalnego modelingu – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów – Do tego cały czas trwa akcja Bony za paragony! Zapraszamy!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.