Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Warsztaty teatralne z japońskim mistrzem butoh Daisuke Yoshimoto

(fot. Tetsuya Saito)Tarnowskie Centrum Kultury, Teatr Nie Teraz oraz Wydział Kultury Miasta Tarnowa zapraszają na warsztaty z zakresu teatru ruchu i tańca butoh z  japońskim mistrzem Daisuke Yoshimoto. Wartym nadmienienia jest fakt, że tournee Daisuke Yoshimoto po Polsce i Austrii w 2012 roku, w które wpisuje się Tarnów jest ostatnim – jak zapowiada sam artysta.

Cykl warsztatowy rozpocznie się w godzinach wieczornych 27 października od obejrzenia przez uczestników solowych występów tancerek – Kei Ishikawy i  Ritsuko Takahashi, współtworzących z mistrzem Yoshimoto grupę Butoh Tenku w Japonii, a zakończy się 30 października br. Uczestnicy będą brali udział w dwóch turach warsztatowych każdego dnia.

Istotą butoh jest próba zaproszenia widzów do odzwierciedlenia swojego serca, a ekstremalne zwolnienie ruchu zmusza ich do zagłębienia się w nie, nie pozwalając na zatrzymanie się na powierzchni - Daisuke Yoshimoto.

Organizator: Teatr Nie Teraz
Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5) |  27-30 października 2012 r.  |  zapisy do 15.10.2012 r.
Koszt: 250 zł (w cenie: zakwaterowanie i posiłki), przedpłata 70 zł
Kontakt i zapisy: magdalena.zbylut@gmail.com

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.