Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Warsztaty tańców latynoskich w Solskim

Warsztaty tańców latynoskich w SolskimPo raz kolejny zapraszamy na letnie a właściwie "gorące" spotkania warsztatowe, z tańcami latynoskimi. Zajęcia rozpoczną się w lipcu i potrwają przez dwa miesiące. Poprowadzi je Krzysztof Węglarczyk - choreograf, doświadczony instruktor tańca, z wieloletnim stażem w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

- Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony Tarnowian, dlatego kolejny raz zapraszamy do aktywnego spędzenia wakacji w mieście. Uczestnicy zajęć z 2012 r. ciepło wspominają zajęcia na foyer teatru. Wielu spośród nich wciąż utrzymuje ze sobą kontakt i nadal praktykuje taniec - mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego.

- W tym roku tańcem przewodnim będzie "bachata" - najbardziej romantyczna spośród tańców latynoskich, choć nie zabraknie także salsy oraz bliskich charakterem: zouka i kizomby. Poznane kroki będziemy także ćwiczyć na tarasie przed teatrem! - dodaje Krzysztof Węglarczyk, prowadzący zajęcia.

Warsztaty są skierowane do młodzieży i dorosłych. Będą się odbywać od połowy lipca do połowy sierpnia, dwa razy w tygodniu, przez dwie godziny.

 

Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym: promocja@teatr.tarnow.pl lub pod numerem telefonu 14 688 32 87 w Biurze Promocji i Organizacji Widowni.

Prosimy o podanie swoich danych (imię i nazwisko, numer telefonu, wiek). Osoby, które zapiszą się na zajęcia zostaną poinformowane o dacie spotkania organizacyjnego. Zostaną na nim przedstawione warunki uczestnictwa w warsztatach oraz terminy zajęć.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.