Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Warsztaty interpersonalne w stylu Speed Dating

Warsztaty interpersonalne w stylu Speed DatingJesteś otwarty na ciekawe znajomości? Przyjdź na warsztaty w stylu Speed Dating, przesiadaj się od stolika do stolika, rozmawiaj z zupełnie nowymi osobami o wszystkim i o niczym… i zdecyduj czy ktoś Ci się na tyle podoba, aby chcieć nawiązać z nim bliższe relacje...

Speed Dating nie tylko umożliwia zawarcie nowych znajomości, ale jest przede wszystkim doskonałym treningiem interpersonalnym z autoprezentacji, a także sprawdzeniem umiejętności słuchania tego, co ma do powiedzenia na swój temat druga osoba.

Zasady są bardzo proste:
Spotykacie się 15 lutego 2014 r. „Pod Arkadami” w Tarnowie ok. godz. 17:00 
Podczas spotkania każdy będzie miał możliwość porozmawiać przez 5 min. z wszystkimi przedstawicielami płci przeciwnej. Uczestnicy otrzymają formularze, na których będą zaznaczać interesujące dla nich osoby, i z którymi chcieliby nawiązać  kontakt. Jeżeli druga strona ma podobne odczucia, wówczas po spotkaniu organizatorzy prześlą im e-mailowo kontakty do tych osób.

Uczestnicy:
10 kobiet i 10 mężczyzn w przedziale wiekowym od 30-40 lat. W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona, osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres e-mailowy STOWARZYSZENIA KROPLA SŁOŃCA: stowarzyszenie.kroplaslonca@gmail.com – decyduje kolejność zgłoszeń.

Prezent z okazji Dnia Singla – wstęp bezpłatny.

Dodatkowo spośród wszystkich uczestników „przesiadanek” zostanie wylosowane podwójne zaproszenie na spektakl teatralny do Teatru im. Solskiego w Tarnowie.

Po zakończeniu warsztatów ok. godz. 21-22 „Pod Arkadami” zaprasza na koncert Ireneusza Pastuszaka, aktora tarnowskiego teatru – Z punktu widzenia starszego pana.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.