Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Warsztaty fotograficzne w PWSZ

Warsztaty fotograficzne w PWSZ22 marca (czwartek) w auli PWSZ (bud. C) w Tarnowie, odbędą się warsztaty fotograficzne dla początkujących i średniozaawansowanych pasjonatów fotografii. Tematyką spotkania będzie fotoreportaż, dokument i fotoedycja. Prowadzący: Jakub Ochnio.

Godz. 14:00-17:00
Aula PWSZ (bud. C)

Warsztaty są darmowe, jednak w wypadku dużego zainteresowania pierwszeństwo mają osoby, które wyślą zgłoszenie do 20.03 zawierające: imię, nazwisko, nr tel., e-mail na adres: kolektyw.afterimage@gmail.com.

Jakub Ochnio
Prezes Kolektywu AFTERIMAGE, członek elitarnego Związku Polskich Artystów Fotografików, laureat kilkudziesięciu nagród w dziedzinie fotografii, autor i współautor ponad 70 wystaw.

Jest jednym z najmłodszych, świetnie zapowiadających się członków Związku Polskich Artystów Fotografików. Fotografuje od 4 lat. W pracy z aparatem skupia się na człowieku w ujęciu dokumentalnym i reportażowym.

Info: afterimage.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.