Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wampiriada w nowym budynku PWSZ

Wampiriada w nowym budynku PWSZZapraszamy na kolejną akcję wampiriady, tym bardziej, że jest okazja zwiedzenia nowo otwartego budynku Insytutu Ochrony Zdrowia. Akcja odbędzie się 7 marca 2013 (czwartek) roku w sali nr. 204, w nowym budynku G. Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Mickiewicza 8.

Wampiriada odbędzie się w godzinach od 9:00 -13:00. Przy okazji można również otrzymać ciekawe gadżety. Wszystkich serdecznie zapraszamy!
 

 

Wszyscy chętni do oddania krwi powinni pamiętać o spełnieniu następujących warunków:

  • niezbędne jest posiadanie dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego tożsamość: np. dowód osobisty, legitymację studencką, prawo jazdy, paszport (skończone 18 lat),
  • dawca wielokrotny winien również mieć przy sobie legitymację HDK PCK,
  • każdy, kto zgłasza się do oddania krwi winien być po spożyciu niskokalorycznego posiłku i w ogóle dobrym samopoczuciu,
  • kandydat na dawcę powinien być zdrowy i w ciągu 4 dni przed oddaniem krwi nie spożywać alkoholu.


Czasowo dyskwalifikuje do oddania krwi: kontakt z zakaźnie chorym lub przebyta ostra choroba zakaźna, szczepienia ochronne, ciąża, okres karmienia piersią, miesiączka, zażywane leki.

Oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne dla dawcy z uwagi na stosowane w trakcie pobierania krwi wyłącznie sprzętu jednorazowego użytku.

Do udziału w akcji, organizatorzy zapraszają studentów i pracowników PWSZ oraz wszystkich chętnych.

Klub przypomina, że zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej zostały przywrócone uprawnienie do bezpłatnych przejazdów autobusami tarnowskiej komunikacji miejskiej dla osób, które oddadzą krew w punkcie krwiodawstwa.

Szczegółowe informacje nt. Wampiriady na stronie: http://wampiriada.pwsztar.edu.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.