Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Walentynki w Teatrze

Walentynki w Teatrze14 lutego br., czyli w Święto Zakochanych, Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego zaprasza na pokaz brawurowej farsy Michaela Frayna „Czego nie widać”.

Wizyta w Walentynki w Tarnowskim Teatrze to doskonały pretekst do spędzenia miłego wieczoru w towarzystwie najbliższej osoby. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji!
Początek spektaklu 14 lutego 2012 (wtorek) o godz. 18.

Już od chwili premiery na tarnowskiej scenie (6 października 2011) sztuka angielskiego komediopisarza Michaela Frayna cieszy się wielkim powodzeniem – podobnie jak na scenach wielu teatrów w Polsce, a także na świecie, gdzie święci tryumfy od chwili powstania, czyli 1982 roku.

Na scenie oglądamy perypetie prowincjonalnego zespołu teatralnego, który usiłuje doprowadzić do premiery sztuki pt. „Co widać”. Mnóstwo zabawnych i niespodziewanych sytuacji wywołuje nieustanną radość na widowni, która potęguje się w akcie drugim, kiedy widzimy tę samą sytuację, ale oglądaną niejako „od tyłu”, czyli od strony kulis. Dynamiczne tempo i dobra gra całego zespołu gwarantują dwie i pół godziny świetnej zabawy.

Rezerwacja biletów - codziennie od 8.00 do 17.00 w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87.

Info: Tarnowski Teatr

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.