Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Walentynki w ŚWICIE już od 6 lutego!

Walentynki w ŚWICIE już od 6 lutego!Walentynki w ciągu minionych 20 lat zyskały sobie ogromną popularność w naszym kraju. Dla wielu stało się oczywiste, że w dniu 14 lutego zakochane pary ofiarowują sobie nawzajem dowody miłości i sympatii. Walentynkowe zakupy to jednak nie tylko obowiązkowy punkt dla coraz większej liczby z nas. Stanowią również wyzwanie dla sklepów, które specjalnie na tą okazję przygotowują atrakcyjne promocje, prezenty i okolicznościowe konkursy.

Zajrzeliśmy do tarnowskiego „Świtu”, by zapytać, jak wyglądają ich walentynkowe plany.
Handlowcy podkreślają, że większość ich klientów ma dość konserwatywny gust i wybiera sprawdzone prezenty w postaci specjalnych okolicznościowych kartek, kwiatów, biżuterii czy bielizny. 

Wiele stoisk oferuje znaczące rabaty i gratisy. Salon Gold na parterze oferuje aż 50% obniżkę cen na wybrany asortyment biżuterii. Swoją ofertę przygotowały również inne sklepy  biżuteryjne – Coral Reef i Emilka, gdzie zakupowicze liczyć mogą na gratisowe bransoletki przy zakupie bądź znaczące obniżki cen.

Elegancka bielizna na stoisku Bellissimo kusić będzie dodatkowymi prezentami przy zakupie powyżej 150 zł. Kwiaciarnia Tarnowianka sprzedawać będzie specjalne walentynkowe bukieciki w promocyjnej cenie 10 zł  a znajdujące się nieopodal drzwi obrotowych stoisko Opal przygotowało ofertę robionych na zamówienie „foto-kubków” oraz maskotek. Te ostatnie znaleźć można też na drugim piętrze, gdzie znajduje się duży sklep „Jaś i Małgosia.”

Wielu panów wybiera dla swoich ukochanych perfumy bądź kosmetyki. Zainteresuje ich na pewno stoisko mydlarnii HEXE, gdzie dla klientów przewidzianio walentynkowe upominki. Jeszcze dalej idzie stoisko AVON, które w dniu Walentynek planuje zorganizowanie sesji bezpłatnego makijażu dla swoich klientek oraz rozdawanie darmowych próbek swoich nowości.

O Walentynkach nie zapominają też sprzedawcy odzieży. Sklepy z męską galanterią w C.H. „Świt” oferują bardzo korzystne, sięgające niekiedy 70% rabaty na wybrane artykuły ze swoich kolekcji koszul, krawatów czy garniturów. Panie również nie powinny czuć się dyskryminowane. Rabaty na stoiskach z modą damską sięgają 20-50%.

„Świt” przygotował dla swoich klientów aż dwa konkursy walentynkowe. Pierwszy z nich polega na odnalezieniu co najmniej pięciu sklepów, w których znajdują się specjalne konkursowe serca - oznaczone białym wykrzyknikiem. Ich nazwy należy wpisać na specjalnym kuponie, który dostępny jest na wybranych stoiskach. Następnie należy na nim dopisać jednozdaniowe wyznanie miłości dla bliskiej osoby i tak wypełniony kupon wrzucić do urny w Biurze Reklam i Ogłoszeń na parterze C.H. „Świt”. Do wygrania są m.in. 3 kolacje dla dwojga, zestawy kosmetyków ora komplety gadżetów prosto z Hollywood.

Drugi z konkursów odbywać się będzie za pośrednictwem profilu C.H. „Świt” na Facebooku. Uczestnicy powinni wysłać zdjęcie osoby lub rzeczy, którą z jakichś powodów darzą specjalną estymą. Zdjęcie opatrzyć można krótkim komentarzem. Opublikowane fotografie zbierać będą popularne „lajki”. Zdobywca największej ich liczby może liczyć na talon zakupowy o wartości 150 PLN. Dodatkowo wygrać można m.in. talony o mniejszej wartości, płyty CD oraz bilety do kina.

Więcej informacji znajdziecie na Fanpage CH ŚWIT:
https://www.facebook.com/ChSwitWTarnowie

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.