Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Walentynki w Solskim

Walentynki w Solskim (fot. Paweł Topolski)Zimowe wieczory wcale nie muszą być nudne ani tym bardziej smutne, zwłaszcza gdy spędza się je z ukochaną osobą. Szukasz pomysłu na Walentynki? Najwyższa pora by zastanowić się, jak najprzyjemniej spędzić ten wyjątkowy dzień. Może to odpowiedni czas by nadrobić zaległości teatralne, a najlepszym rozwiązaniem okaże się pikantna komedia?

Dla miłośników teatru nie ma lepszej opcji na uczczenie tego dnia, niż romantyczny spektakl. Na 14 lutego Teatr przygotował dla widzów repertuar związany tematycznie z miłością.

- Bilet do teatru - to doskonały prezent na Święto Zakochanych. Zaproś swoją drugą połówkę do teatru, a Wasze relacje nabiorą rumieńców! - zachęca Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni.

Oto walentynkowe propozycje w Solskim:

"W pokoju obok" to komedia erotyczna dla dorosłych z otwartymi sercami i umysłami. Sarah Ruhl, amerykańska dramatopisarka opisała kłopoty dwóch małżeństw na początku ery elektryczności. Szokiem dla dziewiętnastowiecznych bohaterów jest jednak nie tylko zamiana światła świecy na światło żarówki, ale przede wszystkim nowy język mówienia o swoich uczuciach i seksualności. Katalizatorem zmiany jest elektryczny przyrząd, którym doktor Givings będzie leczył swoje pacjentki... Romantycznie, a równocześnie pikantnie.
Terminy spektakli - 13-16 II 2014, godz. 18.00

„Apetyt na czereśnie” to historia związku jednej pary - bolesna i pełna humoru zarazem analiza relacji damsko - męskiej, w czym Agnieszka Osiecka była niedoścignioną mistrzynią. On i Ona wspominają dobre i złe chwile związku, który właśnie zakończyli. Czy było warto? Czy tych dwoje było dla siebie stworzonych? Zabrakło im chęci i energii na bycie razem, a może tak właśnie miało być?
Terminy spektakli - 14-16 II 2014, godz. 21.00

Dodatkowe informacje oraz rezerwacje telefoniczne – tel. 14 688 32 87.
Bilety na spektakl można zakupić przez internet:
- https://ekobilet.pl/tarnowski-teatr/apetyt-na-czeresnie-1387709213
- https://ekobilet.pl/tarnowski-teatr/w-pokoju-obok-1387711437

Trailer "W pokoju obok" - http://www.youtube.com/watch?v=vipdrKQHOS0
Trailer "Apetyt na czereśnie" - http://www.youtube.com/watch?v=vipdrKQHOS0

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.