Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków - rekordowa frekwencja

Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków - rekordowa frekwencjaW minioną sobotę Park Sanguszków gościł rekordową liczbę tarnowskich kinomaniaków.  Wieczór z filmami akcji przyciągnął -jak szacują organizatorzy- ponad 500 osób. Znakomita pogoda, dwa kultowe filmy – „Pulp Fiction” oraz  „Drive” przyczyniły się do tak licznego przybycia Tarnowian na Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków.

- Zobaczyć takie tłumy widzów na naszych projekcjach – bezcenne. Nieustannie pracujemy nad naszym kinowym projektem, by przyciągać co raz więcej mieszkańców na letnie wieczory filmowe do Parku Sanguszków. Przed nami cztery kinowe spotkania. Mamy nadzieję, że szczęście pogodowe nas nie opuści i kolejne wieczory filmowe będą cieszyły równie dużym zainteresowaniem. – mówi Karolina Mochylska, organizatorka Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków.

Wakacyjne Kino pojawia się w  Parku Sanguszków już po raz trzeci. Plenerowe projekcje filmowe to propozycja spędzenia wolnych  wieczorów dla wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. W tym roku na widzów letniego kina w wybrane weekendy sierpnia czekają jeszcze 4 wieczory filmowe. Grupa Made in Tarnów zaprasza na kolejne spotkanie tarnowskich kinomaniaków w plenerowym klimacie już  3 sierpnia.

Więcej informacji: www.facebook.com/WKwPS

Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków - rekordowa frekwencja (fot. Kuba Głód)

Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków - rekordowa frekwencja (fot. Mateusz Czekalski)

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.