Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków – już po raz trzeci

Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków – już po raz trzeciW najbliższa sobotę, 3 sierpnia o godzinie 20.30 odbędzie się kolejny wieczór filmowy z cyklu Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków. Tym razem filmy z Tomem Hanksem – „Forrest Gump” oraz „Zielona Mila”.

- Filmy z naszego repertuaru na pewno są wszystkim bardzo dobrze znane. Chodzi o ciekawe spędzenia czasu ze swoimi znajomymi, rodziną  czy też sympatią. Kino, plener, niezwykłe miejsce – to wszystko składa się na niepowtarzalny klimat naszego przedsięwzięcia. - mówi Karolina Mochylska, organizatorka Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków.

Wakacyjne Kino gości w Parku Sanguszków już po raz trzeci. Plenerowe projekcje filmowe to propozycja  spędzenia wolnych  wieczorów dla wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. Wybrana lokalizacja dodatkowo podkreśla niepowtarzalny klimat  przedsięwzięcia. Jest to miejsce, gdzie można wybrać się z rodzina, znajomymi, czy sympatią. Wszystko po to, by spędzić niezwykły wieczór pod gwiazdami.

Celem projektu jest upowszechnianie kultury wśród mieszkańców miasta, jak także pokazywanie alternatywnego spędzania wolnego czasu, dlatego wstęp na wszystkie projekcje filmowe jest całkowicie za darmo. Wystarczy zabrać ze sobą koc, znajomych oraz dobry humor. Jak zapewnia grupa Made in Tarnów to wszystko wystarczy, by spędzić wyjątkowe wieczory w Parku Sanguszków.

Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków (fot. Dominik Grodecki)

Więcej informacji: www.facebook.com/WKwPS

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.