Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Waglewski Fisz Emade na koncercie w Marzeniu

Waglewski Fisz Emade na koncercie w Marzeniu15 marca 2014 r. zapraszamy do kina Marzenie na koncert Fisz i Emade, którzy wraz ze swoim ojcem Wojciechem Waglewskim, zaprezentują materiał ze swojego najnowszego, wspólnego albumu zatytułowanego „Matka, Syn, Bóg”, który już zdobył status „złotej płyty”.

Rodzinny projekt trzech wybitnych muzyków powraca po 5 latach od ukazania się ostatniego albumu „Męska Muzyka”. Nowa płyta to genialne połączenie klasycznego rocka, bluesa z odrobiną country i folku. Do tego dochodzą przejmujące teksty pełne nostalgii, melancholii, ale również siły, radości i miłości - tej ojcowskiej i synowskiej.

„Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie...zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowym projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade... W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory...” - tak o płycie mówi Wojciech Waglewski.

Kino Marzenie (Tarnów, ul. Staszica 4), 15.03.2014 r., godz. 20:00. Bilety: 40 zł (w przedsprzedaży) / 60 zł (w dniu koncertu) do nabycia w Kinie Marzenie lub on-line na www.tck.pl.

W dniu koncertu tj. 15.03.2014 r. sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie w Kinie Marzenie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.