Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

W sobotę Festiwal Piwa z koncertami Małpy, HiFi Bandy i Happysad

W sobotę Festiwal Piwa z koncertami Małpy, HiFi Bandy i HappysadW przeciwieństwie do tarnowskiej strefy kibica Euro 2012, na głównym wydarzeniu Juwenaliów Tarnowskich nie zabraknie złocistego trunku, ponieważ przygotowano aż 7 marek piwa z beczki oraz ponad 50 piw butelkowanych. Festiwal Piwa Al. Capone z Browarów Regionalnych połączony z koncertami Małpy, HiFi Bandy i Happysad już w sobotę 19 maja na stadionie KS „Błękitni” przy ulicy Piłsudskiego 32.

Od godziny 14.00, przez cały dzień, na studentów oraz wszystkich mieszkańców miasta i regionu czekać będą ogródki piwne z cateringiem w ramach Festiwalu Al.Capone. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z różnorodnością smaków piwa z polskich browarów regionalnych oraz zasmakowania potraw z grilla.

Wśród piw lanych miłośnicy złocistego napoju będą mogli skosztować niepasteryzowanego piwa Twierdzowego z Browaru Zamkowego w Raciborzu – lekkiego pilsa dolnej fermentacji.

Kolejnym piwem lanym będzie Miłosław Pilzner z Browaru Fortuna – pilzner warzony w otwartej fermentacji o wyjątkowym smaku i aromacie. Browar Fortuna dostarczy jeszcze jednego piwa lanego – Fortuny Wiśniowej – wyjątkowego piwa z dodatkiem naturalnego soku owocowego dodawanego już w procesie warzenia.

Kolejne dwie propozycje pochodzą z Browaru Ciechan – Ciechan Lagerowe to najnowsza propozycja piwa pilzneńskiego z tego browaru, natomiast Ciechan Miodowe, to miłośnikom piwa doskonale znana propozycja piwa, którego smak został wzbogacony naturalnym miodem.

Dla poszukujących bardziej znanych na rynku marek przygotowaliśmy Kasztelana Niepasteryzowanego z Browaru w Sierpcu – piwo, które zdobyło już na rynku swoją renomę. Prawdziwą perełką będzie natomiast Pilsweiser Naturalne Niepasteryzowane z Browaru Grybów, które zostanie rozlane do beczek specjalnie na okoliczność Juwenaliów Tarnowskich w piątkowe popołudnie.

- Piwa z browarów regionalnych, warzone tradycyjnymi metodami, zyskują coraz większe uznanie w oczach konsumentów. To właśnie dlatego w sklepach sieci Al.Capone oferujemy ponad 100 marek piwnych. W tym roku postanowiliśmy przybliżyć naszym klientom ogromną różnorodność smaków piw z browarów regionalnych podczas Festiwalów Piwa organizowanych w regionie podczas dużych imprez plenerowych. Pierwszą z nich będą Juwenalia Tarnowskie 2012, gdzie będzie można skosztować siedmiu marek piwa z beczki oraz ponad pięćdziesięciu piw butelkowanych – mówi Sławomir Skowron z Sieci Sklepów Al.Capone.

Całości dopełni oferta ponad pięćdziesięciu marek piw butelkowanych, wśród których każdy amator piwa odnajdzie swój smak. Wydarzenie jak więc widać będzie niespotykane i niepowtarzalne – tam po prostu trzeba być!

Od godz. 16.00 rozpocznie się muzyczna część Juwenaliów. Na początek zaprezentują się dwa zespoły, które premiery swoich płyt będę mieć właśnie w maju: Reggeneracja grający reggae, ska i fun oraz alternatywno-rockowy kwintet z żeńskim wokalem – By Million Wires. Od godz. 18.00 na juwenaliowe scenie zapanuje hip-hop: raper Małpa (Łukasz Małkiewicz) z zespołu Proximite oraz HiFi Banda – czołowi reprezentanci polskiej sceny hip-hopowej. O godz. 20.00 występ gwiazdy wieczoru zespołu Happysad, którego rockowe brzmienia będą zwieńczeniem Juwenaliów Tarnowskich 2012.

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej mają bezpłatny wstęp na Piknik Studencki (19 maja), na którym odbędą się koncerty muzyczne. Na pozostałych studentów oraz osoby niestudiujące czekają bilety w cenie 10 złotych (w przedsprzedaży w sklepie Al. Capone: Mościckiego 47, Targowa 5 oraz w Gemini Park na stoisku obok apteki). Wejściówki będzie można zakupić także bezpośrednio przed wejściem, 19 maja od godz. 14.00-22.00 w kasie KS „Błękitni”.

Lokalizacja Stadionu KS "Błękitni"


Wyświetl większą mapę

Więcej informacji nt. Juwenaliów Tarnowskich 2012 znajdziecie na specjalnej podstronie serwisu NocnyTarnow.pl: http://nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2012.html

Oficjalne strony:
Student.Tarnow.pl
Profil na Facebooku

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.