Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

W Gemini, jak w Paryżu - Noc Zakupów

Noc Zakupów w Gemini Park TarnówNiezwykła noc czeka robiących zakupy w Gemini Park Tarnów. W najbliższy piątek, tj. 19 listopada wnętrze Centrum Handlowego zamieni się w światową stolicę mody i wyprzedaży – Paryż. Paryska Noc Zakupów, bo o niej mowa, obfitować będzie w mnóstwo atrakcji i promocji.


W piątek całe Centrum Handlowe nawiązywać będzie do Paryża. Specjalnie na tę noc przygotowano wiele niepowtarzalnych rabatów i ofert specjalnych. Zakupy umilać ma francuska piosenka, zaplanowano też degustację francuskich przysmaków.Największym bonusem, dla klientów biorących udział w Nocy Zakupów jest możliwość wygrania wycieczki do Paryża dla dwóch osób. Klienci, którzy zrobią zakupy za min. 30 zł mogą przystąpić do konkursu.

Oprócz tego, w Gemini będzie można spotkać statystów ubranych w stroje charakterystyczne dla różnych epok Francji czy przechadzających się po Centrum Handlowym mimów.

Jedną z wielu atrakcji będą pokazy taneczne: Can Can. A to nie koniec planowanych atrakcji. - Nawet wnętrze Gemini Park Tarnów przybierze w ten piątek francuskie barwy – przekonuje Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. - Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych ofert.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.