Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

W CenterMed lekarze będą odbywać szkolenia specjalizacyjne z medycyny rodzinnej

W CenterMed lekarze będą odbywać szkolenia specjalizacyjne z medycyny rodzinnej

alt

 

Dobra informacja dla lekarzy i pacjentów. CenterMed - jako pierwsza przychodnia w Tarnowie - otrzymał akredytację z Ministerstwa Zdrowia na prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych z medycyny rodzinnej.

 

 

Placówka starała się o to przez kilku miesięcy, wniosek oceniała grupa ekspertów.

- Musieliśmy spełnić szereg wymogów, nie tylko związanych ze sprzętem i odpowiednim zapleczem. Bardzo ważny był  fakt, że nasi lekarze, personel medyczny posiadają wysokie kwalifikacje. Wpisanie na listę ministerialną jest dla nas dużym wyróżnieniem - podkreśla Aneta Cebulak, dyrektor CenterMed w Małopolsce.

 

Przyznanie CenterMed akredytacji to szansa, że lekarze z Tarnowa i okolic nie będą musieli - tak jak do tej pory - wyjeżdżać na wiele miesięcy do innych miast, np. Krakowa.

 

- Często zdarzało się, że szkolenie zamieniało się w przeprowadzkę lekarza i już nie wracał do Tarnowa, tracili na tym nasi pacjenci - dodaje Aneta Cebulak.

 

W CenterMed jednocześnie będzie mogło się szkolić sześciu lekarzy. Jedna osoba już się zapisała, kolejne są zainteresowane. Dodajmy, że cały proces szkolenia w zakresie medycyny rodzinnej trwa 4 lata.

alt

 

CenterMed w Tarnowie działa od 18 lat. Wchodzi w skład Grupy CenterMed, którą tworzą 24 placówki i 1 szpital. Grupa posiada własne, szerokoprofilowe centra medyczne w największych miastach w kraju: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, a także w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku. Placówki oferują szeroką opiekę medyczną od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację, badania profilaktyczne i usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną.

CenterMed współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz firmami ubezpieczeniowymi. Grupa CenterMed to ok. 2 milionów rocznie realizowanych świadczeń medycznych, ok. 70 tysięcy pacjentów zapisanych do lekarzy rodzinnych, ponad 200 podwykonawców i ok. 3000 klientów korporacyjnych.

CenterMed prowadzi także działalność w zakresie profilaktyki, wczesnego wykrywania chorób i badań klinicznych. Wspiera różnorodne inicjatywy, mające na celu poprawę zdrowia społeczeństwa, m.in. poprzez edukację zdrowotną, aktywizację seniorów, pomaga kołom diabetyków.

 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.