Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

VII Tarnowski Zlot Tunningowy (28 września 2014)

VII Tarnowski Zlot TunningowyOrganizatorzy z dumą zapraszają już po raz siódmy na Tarnowski Zlot Tuningowy, który odbędzie się 28 września 2014 na parkingu restauracji Osteria obok basenu TOSiR/KS Błękitni ul. Piłsudzkiego 30. Impreza startuje od godz. 11:00.

 

Tradycji musi stać się zadość więc i w tym roku zapraszamy na VII TZT w miejscu Wam już znanym czyli na ul. Piłsudskiego pod basenem TOSiR na parkingu restauracji Osteria. W tym roku atrakcji nie zabraknie i jak zwykle zapewniona moc nagród konkursów oraz gwarancja świetnej zabawy. Organozatorzy mają nadzieję, że licznie przybędziecie wraz ze swoimi dopieszczonymi autami na ten jakże ważny Event w kalendarzu tuningowym...

Jak co roku dla uczestników przewidziano selekcje, która trwa do 26 września. Zgłoszenie powinno zawierać opis auta, imie i nazwisko oraz nr. rej samochodu wraz ze zdjeciami (3 glowne zdj - tyl, bok, przod).

Zgłoszenia przyjmowane są na:
info_ttt@interia.eu

KONKURSY:
- Najładniejsze auto zlotu: Show & Shine
- Najniższe auto zlotu: Low Style
- Najszybszy AR: Air Ride Time Attack
- Najładniejsze wnętrze: Top Interior
- Największy rant: Best Wide Wheel
- Car Audio dB Fight

Oraz liczne pokazy i atrakcje w tym:
- Konkursy dla Publiczności, nagrody niespodzianki dla uczestników, pokazy aut rajdowych, aut terenowych, motocykli oraz samochodów zabytkowych. Nad Waszymi głowami odbędą się pokazy paralotniarskie na Paramotolotniach przygotowane przez PPG Paramotor Tarnów.

Organizatorzy przygotowali dla Was całą masę atrakcyjnych nagród od wielkich pucharów aż po dość spore nagrody rzeczowe oraz Vouchery i bony na usługi. Całą imprezę umilą Wam Hostessy od Centrum AutoMotive - RR CUstom's i AST.

Otwarcie bramy wjazdowej następuje o godzinie 9, a start imprezy przewidziano na godzine 11:00. Konkursy zaczną się oficjalnie od godziny 12:00 (szczegółowa rozpiska konkursów w namiocie organizatorów w dniu imprezy).

Wjazd na teren zlotu i udział w konkursach płatny 20 zł od auta w tym catering (grill i napój) dla kierowcy, numery wjazdowe, gadżety zlotowe i pamiątkowa wlepka na szybę.

Dla wszystkich uczestników zlotu dostępny cały czas grill plenerowy jak co roku oferujący spory asortyment oraz restauracja Osteria znajdująca się wewnątrz budynku serwująca dania z kuchni Polskiej i Włoskiej. Również wewnątrz znajdować się będzie zaplecze sanitarne i czynne toalety do dyspozycji wszytskich uczestników i zwiedzających...

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.