Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

VI Tarnowski Zlot Tuningowy

VI Tarnowski Zlot TuningowyZ dumą organizatorzy zapraszają już po raz szósty rok z rzędu na Tarnowski Zlot Tuningowy organizowany przez Tuning Team Tarnów wspólnie z restauracją Osteria Bowling Pub oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Passe-Partout ambasadorem akcji "szybcy na torze bezpieczni na drodze".

Zlot odbędzie się 22 września na parkingu Restauracji Osteria obok krytej pływalni Aqua Park TOSiR u. Piłsudskiego 30 oraz stadionu KS Błękitni. Znów jak co roku nie zabraknie atrakcji, licznych konkursów, zapachu benzyny i palonej gumy, czyli to co prawdziwym fanom motoryzacji podoba się najbardziej. Piękne kobiety, szybkie samochody oraz mnóstwo konkursów i pokazów dla publiczności to już dewiza zlotów organizowanych przez Tuning Team Tarnów.

Start imprezy przewidziano na godzinę 11:00 i o tej porze właśnie zacznie się cała zabawa, którą poprowadzi znany Wam już z Antyradia czy TV Kraków - Piotr Trzciński, któremu przygrywać będą znani Tarnowscy Dj'e, czyli Dj Poaa oraz Dj Emas zdbając o wyśmienitą atmosferę i dobrą zabawę. Przez cały dzień będą prowadzone konkursy dla wystawców, a także dla publiczności między innymi:

  • Show & Shine: Najładniejsze auto zlotu
  • Clean & Clear: Najładniejsza komora silnika
  • Stance Fitment: Najlepiej spasowany negatyw
  • Low Style: Najniższe auto zlotu
  • Best Vote: Auto Publiczności
  • Big Noise: Najgłośniejszy wydech
  • Konkursy sprawnościowe dla publiczności i uczestników takie jak przeciąganie samochodu na czas czy "wyścig elektryka" oraz wiele innych o których dowiecie się na miejscu...

W tym roku atrakcji i pokazów nie zabraknie. Stowarzyszenie Passe-Partout przygotowało dla Was "Staż bezpiecznej jazdy" czyli między innymi symulacje wypadku z udziałem kaskaderów, straży pożarnej i karetki, a także symulator zderzeń czołowych, więc każdy będzie mógł zobaczyć jak to jest przysłowiowo "przydzwonić". Grupa Rally.pl zapewni symulatory rajdowe w których każdy będzie mógł spróbować się na wirtualnych odcinkach specjalnych oraz na żywo pośmigać na specjalnie przygotowanym torze kartingowym od Speed Race. Dodatkowym atutem imprezy będą samochody rajdowe i wystawa "exotic cars" czyli aut z wyższej półki które na co dzień ciężko spotkać na drodze. Stoiska sponsorów będą do Waszej dyspozycji abyście mogli zobaczyć nowinki ze świata motoryzacji lub zamienić słowo z profesjonalistami w swoich branżach.

Aby kobiety podczas imprezy miały też coś dla siebie, organizatorzy zadbali o stoisko również dla nich, na placu zlotu będzie specjalne stanowisko przygotowane przez drogerie HeBe gdzie płeć piękna będzie mogła poradzić się konsultantek odnośnie kosmetyków a także skorzystać z darmowego makijażu od Health & Beauty.

Podczas tegorocznej edycji o patronat zadbali między innymi UM Tarnowa "Mój Tarnów" ,TOSiR, obszerną relacje z imprezy zapewnią: telewizja regionalna IMAV, portal NocnyTarnow.pl, TimeTo.pl oraz tygodnik Temi. Natomiast o doskonałe ujęcia Waszych samochodów jak i przebiegu całej imprezy zadba znana już Rzeszowska ekipa Lemonade Studio.

Podczas imprezy cały czas dostępny będzie Catering, Grill, zimne napoje, chłodne piwko w wyśmienitych cenach oraz czynna na okrągło Restauracja i to wszystko dzięki jednemu z organizatorów tego eventu czyli Restauracji Osteria, która zapewnia, że ani jedzenia ani atrakcji w ten dzień nie zabraknie!

Tego nie da się opisać po prostu przyjdź i zobacz!

Dla zwiedzających zlot - WSTĘP WOLNY

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.