Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

V Tarnowski Zlot Tuningowy

V Tarnowski Zlot TuningowyZapraszamy już po raz piąty rok z rzędu na V Tarnowski Zlot Tuningowy organizowany przez Tuning Team Tarnów wspólnie z restauracją Osteria Bowling Pub. Zlot odbędzie się w niedzielę 23 września na parkingu Restauracji Osteria obok krytej pływalni Aqua Park TOSiR u. Piłsudskiego 30.

Znów jak co roku nie zabraknie atrakcji, licznych konkursów, zapachu benzyny i palonej gumy, czyli to co prawdziwym fanom motoryzacji podoba się najbardziej. Piękne kobiety, szybkie samochody oraz mnóstwo konkursów i pokazów dla publiczności to już dewiza tych zlotów. Między innymi w tym roku ujrzymy pokazy Air Ride, Freestyle MX oraz aut wyścigowych i rajdowych jednakże główną atrakcją będą auta tuningowane z całej Polski a także z zagranicy.

Pojawią się nowości ze świata tuningu w strefie Show & Shine Car Audio czy też nowinki zapowiadające nowy sezon tuningowy. Dodatkowym atutem zlotu będą strefy sponsorskie, gdzie będzie można zaczerpnąć wiedzy, podpatrzyć i popytać specjalistów z branży motoryzacyjnej. Tego nie da się opisać po prostu przyjdź i zobacz!

Start imprezy przewidziano na godzinę 11:00 i o tej porze właśnie rozpocznie się cała zabawa, a poprowadzi ją znany Wam już z Antyradia czy TV Kraków - Piotr Trzciński. Prowadzącemu przygrywać będą popularni Tarnowscy Dj'e, czyli rezydenci Tarnowskiego klubu Pretekst - Dj Sparco & Dj Poaa, którzy zadbają o wyśmienitą atmosferę i dobrą zabawę.

Przez cały dzień będą prowadzone konkursy dla wystawców a także dla publiczności między innymi:
- Najładniejsze auto zlotu: Show & Shine
- Najładniejsza komora silnika: Clean & Clear
- Najładniejsze wnętrze - Top Interior
- Najniższe auto zlotu - Low Style
- Najgłośniejszy wydech
- Car Audio dB War
- Konkursy sprawnościowe dla publiczności i uczestników takie jak przeciąganie samochodu na czas czy wyścig z "jajem" oraz wiele innych o których dowiecie się na miejscu...

Podczas imprezy cały czas dostępny będzie Catering, Grill, zimne napoje, chłodne piwko w wyśmienitych cenach oraz czynna na okrągło Restauracja i to wszystko dzięki jednemu z organizatorów tego eventu czyli Restauracji Osteria która zapewnia że ani jedzenia ani atrakcji w ten dzień wam nie zabraknie !!!

Dla zwiedzających na zlot WSTEP DARMOWY !!!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.