Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Uwolnijmy czworonogi, stop dla łańcuchów! Happening na tarnowskim Rynku

Uwolnijmy czworonogi, stop dla łańcuchów! Hapening na tarnowskim RynkuZerwijmy łańcuchy” to protest czytelników miesięcznika „Mój Pies” przeciwko wiązaniu psów na stałe na łańcuchach.

W XXI wieku znamy już humanitarne sposoby bezpiecznego dla otoczenia trzymania zwierząt. Dlatego w centrach największych polskich miast są ustawiane budy, do których każdy kto tylko zechce, może się na kilka minut przywiązać - by zobaczyć, jak wygląda świat z perspektywy psa łańcuchowego, jak wycieńczające, koszmarnie nudne i bezsensowne jest życie na 2 metrach kwadratowych. Większość osób biorących udział w akcji jest zaskoczona ciężarem takiego łańcucha - to po prostu trzeba poczuć na własnej szyi.

W akcję „Zerwijmy łańcuchy” włączają się znane postacie ze świata kultury i rozrywki - oni również przywiązują się do bud. Happeningi cieszą się dużym zainteresowaniem mediów, co jest dobrym zjawiskiem, gdyż mają one na celu wzrost świadomości, że pies powinien być przywiązany do człowieka, a nie do budy.

Tarnowski happening odbędzie się w niedzielę 23 września o godzinie 12.00 w samym centrum miasta na Rynku i potrwa do ok. godz. 15:00. W akcję zaangażowali się m.in. Fundacja „Zmieńmy Świat”, portal „NocnyTarnow.pl”, Centrum szkolenia psów "PsiAda", Tarnowski Azyl dla psów, Leprikon Irish Pub i wszyscy miłośnicy czworonogów. Swoją obecność potwierdził Robert Wardzała - polski samorządowiec i zawodowy żużlowiec.

Zapraszamy wszystkich miłośników czworonogów. Przyjdzcie z rodziną, znajomymi i swoimi pupilami!

Wydarzenie na portalu Facebook:
https://www.facebook.com/events/279202442190457

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.