Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Urząd Miasta zaprasza na transmisje koncertów

Urząd Miasta zaprasza na transmisje koncertówTarnowski magistrat organizuje transmisję z „Nocy Jazzu”, która odbędzie się na krakowskim Małym Rynku w ramach „Krakowskich Nocy 2011”, w sobotę, 16 lipca. Wydarzenie to będzie można zobaczyć na ekranie diodowym o wymiarach 4 x 3 metry. Relacja na tarnowskim rynku rozpocznie się o godz. 16.00 transmisją materiałów archiwalnych dokumentujących poprzednie imprezy tego typu. Relację koncertów na żywo zaplanowano na godz. 18.00.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program przedsięwzięcia.

18.00 - 19.00

„Spring Suite" („Suita wiosenna") - premierowe krakowskie wykonanie kompozycji symfonicznej Jarka Śmietany w wykonaniu orkiestry symfonicznej pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego i Quintetu Jarka Śmietany (Maciej Sikała, Paweł Tomaszewski, Adam Czerwiński, Marcin Lamh)

19.00 - 20.45

Grzech Piotrowski World Orchestra - Project, w wykonaniu m.in: Ruth Wilhelmine Meyer (Norwegia), Bram Stadhouders (Holandia), Marcin Wasilewski (Polska), Terje Isungset (Norwegia), Robert Luty (Polska), Michał Barański (Polska), Marcel Comendant (Mołdawia), Theodossi Spasov (Bułgaria)

20.45 - 22.00

The Syndicate – USA, Austria

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.