Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ultra Grill z zawodnikami tarnowskiej Unii

Ultra Grill z zawodnikami tarnowskiej UniiW imieniu Grupy PROSTACY’05, zapraszamy serdecznie wszystkich fanów tarnowskiej Unii na integracyjnego Ultra Grilla, który odbędzie się 7 września w chacie grillowej w Jaskółczym Gnieździe przy ul. Zbylitowskiej 3.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 - plan przebiegu imprezy zamieszczony jest poniżej.

W grillu integracyjnym wezmą udział obecni, a także byli zawodnicy tarnowskiej Unii, z którymi w luźnej atmosferze będzie można porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy „wziąć” autograf.

Zdecydowana większość imprezy będzie miała miejsce w środku chaty grillowej, więc niezależnie od pogody Ultra Grill się odbędzie. Na miejscu będzie można nabyć jedzenie z grilla oraz napoje. Zostanie również przeprowadzona loteria, w której będzie można wygrać wyjątkowe nagrody – m.in. przejażdżka motorem żużlowy, czapeczki, koszulki i wiele innych. Także bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia w loterii!

Dlatego też zapraszamy wszystkich kibiców Jaskółek bez wyjątku na przybycie na integracyjnego grilla, by w miłej atmosferze spędzić piątkowe popołudnie i wieczór, abyśmy My kibice zżyli się bardziej ze sobą, a także z zawodnikami.

Plan imprezy:
16:00 - wspólne malowanie sektorówki przez najmłodszych fanów Unii, która zostanie zaprezentowana na meczu finałowym
17:00 - zawody speedrowerowe dziennikarzy, organizowany przez Przystań Tarnów
18:30 - zaprezentowany zostanie krótki materiał filmowy
19:30 - finał loterii
22:00 - pokaz pirotechniczny

Serdecznie zapraszamy,
PROSTACY’05 – Ultra Brigade

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.