Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ulica Wojska Polskiego - prace wznowione

Prace na Wojska Polskiego wznowionePonownie ruszyła budowa ciągu pieszo-rowerowego przy ulicy Wojska Polskiego. Jest to kolejny odcinek trasy oddanej do użytku w roku ubiegłym. Będzie miał długość ponad 600 metrów, i jak pozostała część ścieżki, posiadać nawierzchnię betonową. Roboty powinny zakończyć się lada chwila, za każdy dzień zwłoki naliczane są bowiem kary umowne. Pierwotny termin minął wraz z końcem sierpnia.

W ciągu ostatnich czterech lat w Tarnowie przybyło 11 km ścieżek rowerowych. Nowe trasy powstały m.in. przy ul. Lwowskiej, Szujskiego, Okrężnej, Braci Saków i Chemicznej.

Przypomnijmy, prace przy ul. Wojska Polskiego zostały przerwane z powodu zakwestionowania przez Inspektora nadzoru budowlanego jakości wykonanych krawężników. Zanim powstanie sama ścieżka, zostaną one wybudowane ponownie. Postęp prac jest znaczny.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.