Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ukraina-Polska Tranzyt - Teatr im. L.Solskiego

Ukraina-Polska Tranzyt - Teatr im. L.SolskiegoMagiczny spektakl, łączący ze sobą taniec, śpiew i wysoki poziom gry aktorskiej, w wykonaniu blisko czterdziestoosobowego zespołu artystycznego. To tylko niektóre atrakcje jakie czekają na Tarnowian podczas gościnnego występu Teatru im. P. Saksaganskowo z Białej Cerkwii na Ukrainie. Już 7 lutego o godz. 17.00 i 20.00 na Dużej Scenie Solskiego prawdziwe artystyczne show „Ukraina-Polska TRANZYT”.

Tarnowska publiczność nie pierwszy raz będzie miała okazję podziwiać zespół Teatru Muzycznego im. P. Saksaganskowo na Ukrainie. Aktorzy gościli już u nas w 2011 roku prezentując podczas Festiwalu Komedii Talia „Rewizora”. Jednak tym razem przygotowali coś specjalnego. Twórcy spektaklu „Polska-Ukraina transit” pomieszali style i gatunki, pokazując tym samym różnice i podobieństwa między narodami. Muzyka klasyczna, ludowa i pop, humor i wnikliwość tekstów. Przedstawienie stworzone z czułością i miłością dla sztuki i widza, tak zapowiada się niezwykle barwne widowisko.

- Występ teatru z Białej Cerkwii niewątpliwie będzie dużym przeżyciem dla widzów. Nie często na rodzimych scenach realizowane są spektakle z tak wielkim rozmachem, dużą obsadą, tańcem i śpiewem. Dlatego myślę, że piękno ludzkiego ducha ukazane za pomocą takich środków wyrazu pobudzą wrażliwość publiczności– mówi Karolina Białas z działu organizacji.


Zapowiedź video http://www.youtube.com/watch?v=o2VRldICHZc

Dodatkowe informacje oraz rezerwacje telefoniczne – tel. 14 688 32 87.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.