Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ugotowani w Tarnowie! TVN rozpoczyna Casting

Ugotowani TarnówTelewizja TVN poszukuje uczestników do programu kulinarno-rozrywkowego „Ugotowaniw Tarnowie

Lubisz  gotować?  Jesteś  osobą  otwartą  i  towarzyską?  Chcesz  wziąć  udział  w piątej  edycji  programu  "Ugotowani",  wygrać  5  tysięcy  złotych  i  przeżyć kulinarną przygodę swojego życia?

Szukamy ludzi o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. Chcemy aby na kolacjach w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk. Nie jest to jedynie program kulinarno-rozrywkowy, ważna jest dla nas sytuacja spotkania pomiędzy osobami, które prawdopodobnie nie usiadłyby przy jednym stole, gdyby nie udział w programie. Uczestnicy wymieniają kulinarne doświadczenia, ale także dzielą się swoimi pasjami i poglądami, poznają się, dyskutują, biesiadują. 

Program ten polega między innymi na konkurencji kulinarnej, a także na pomysłowości i spotykaniu nowych osób. W każdym odcinku czwórka nieznanych sobie osób z jednego miasta, teraz z Tarnowa i okolic, a w ogóle między innymi  z Łodzi, Wrocławia, Poznania… spotyka się na organizowanych kolejno w ich mieszkaniach kolacjach. Uczestnicy przygotowują 3-daniowe przyjęcia, np. pod hasłem: wieczór kuchni włoskiej, kuchnia filmowa, kuchnia ludowa itp.. Mogą też wymyślić wspólne zabawy, gry, występy artystyczne itp..

Po każdej kolacji reszta uczestników ocenia osobę przygotowującą przyjęcia. Najlepszy wygrywa nagrodę: 5000zł. Zależy nam na pomysłowych, oryginalnych osobowościach, ludziach ciekawych świata i innych ludzi! Chcemy spotkać się z ludźmi różnych zawodów, o różnych zainteresowaniach, którzy nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie.

 

ZADZWOŃ: 
519 520 329 Julia Zeńczewska TVN  
Lub wyślij zgłoszenie e-mailem:
j.zenczewska@tvn.pl
ugotowani@tvn.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.