Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Udana inauguracja Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków

Udana inauguracja Wakacyjnego Kina w Parku SanguszkówW minioną sobotę Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków zgromadziło ponad 400 widzów na niezwykłych projekcjach pod gwiazdami. Dwa filmy -  „Nietykalni” oraz „Siedem dusz” – zainaugurowały kolejną  edycję plenerowych spotkań z kinem. Mieszkańcom Tarnowa i okolic spodobała się inicjatywa grupy Made in Tarnów. Uczestnicy pierwszego wieczoru zapewniają, że będą odwiedzać kolejne odsłony Wakacyjnego Kina.

- Cieszę się, że nasza inicjatywa spodobała się mieszańcom Tarnowa. Frekwencja podczas kina pokazuję, że tego typu wydarzenia są potrzebne w naszym mieście. Mamy nadzieję, że kolejne filmowe wieczory będą cieszyły się  takim zainteresowaniem. – mówi Karolina Mochylska, organizatorka Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków.

Wakacyjne Kino pojawia się w  Parku Sanguszków już po raz trzeci. Plenerowe projekcje filmowe to propozycja spędzenia wolnych  wieczorów dla wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. W tym roku na widzów letniego kina w wybrane weekendy  lipca oraz sierpnia czeka jeszcze 5 wieczorów filmowych. Kolejne spotkanie tarnowskich kinomaniaków w plenerowym klimacie odbędzie się 20 lipca.

Wakacyjne Kino w Tarnowie Wakacyjne Kino w Tarnowie Wakacyjne Kino w Tarnowie Wakacyjne Kino w Tarnowie

Wakacyjne Kino w Tarnowie Wakacyjne Kino w Tarnowie Wakacyjne Kino w Tarnowie Wakacyjne Kino w Tarnowie

Wakacyjne Kino w Tarnowie

Więcej informacji: www.facebook.com/WKwPS

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.