Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

U2 w 3D w "Marzeniu" od 30 lipca

U2 w 3D w MarzeniuPierwszy w historii cyfrowy film 3D nagrany na żywo U2 3D - jest wyjątkowym doświadczeniem kinematograficznym, w którym widzowie znajdują się w centrum pulsującego energią stadionu podczas koncertu najbardziej popularnego zespołu muzycznego na świecie.

Od 30 lipca do 5 sierpnia na seansach o 13:15 oraz 20:30 w kinie „Marzenie”.

O FILMIE
Pierwszy trójwymiarowy cyfrowy zapis koncertu, U2 3D, stanowi wyjątkowe doświadczenie filmowe, przenosi bowiem widzów na pulsujący energią stadion, gdzie daje swój koncert jedna z najpopularniejszych grup rockowych świata. Połączenie nowatorskiej techniki cyfrowej w technologii 3D i wielokanałowego zapisu dźwięku z ekscytującym przeżyciem koncertu U2 na żywo – filmowanego w Ameryce Południowej podczas ostatniego etapu trasy koncertowej „Vertigo” – daje głębokie doznanie, jakże odmienne od jakiegokolwiek wyprodukowanego wcześniej zapisu koncertu a nawet filmu trójwymiarowego. Wprowadzając widzów w nowy wymiar kreacji filmowej, U2 3D zabiera ich w niezwykłą podróż, której nigdy nie zapomną.

O PRODUKCJI
U2 3D - pierwszy cyfrowy i trójwymiarowy zapis koncertu z wykorzystaniem wielu kamer – jest kolejnym doświadczeniem zespołu w wykorzystywaniu technologii, dowodzącym przeczucia muzyków, że technologia cyfrowego obraz trójwymiarowego zapisu osiągnęła poziom umożliwiający właściwą jakość przekazu. Film wyznacza moment zrewolucjonizowania sposobu, w jaki dokonuje się rejestracji dokonań artystycznych. Dzięki połączeniu zaawansowanej techniki 3D i dźwięku na poziomie Surround 5.1 z wyjątkowo ekscytującym przeżyciem, jakim jest uczestniczenie w koncercie na żywo, U2 3D zaprasza widzów do niezwykłej filmowej podróży, stanowiącej krok milowy w porównaniu z tradycyjnymi metodami rejestracji koncertów, oferującej widowni namacalne uczucie faktycznego uczestniczenia w widowisku.
Reżyser Catherine Owens mówi: „Bono, godząc się na realizację U2 3D, chciał osiągnąć magiczny efekt”.
Trzeba przyznać, że to zamierzenie zostało zrealizowane w 101 procentach.

Widzowie kina „Marzenie” przekonają się o tym od 30 lipca do 5 sierpnia w trakcie seansów o 13:15 oraz 20:30.

Program:
Vertigo
Beautiful Day
New Year’s Day
Sometimes You Can’t Make It On Your Own
Love And Peace
Sunday Bloody Sunday
Bullet The Blue Sky
Miss Sarajevo
U.N. Declaration Of Human Rights
Pride (In The Name Of Love)
Where The Streets Have No Name
One
Bisy
The Fly
With Or Without You

źródło: www.arttechcinema.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.