Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tydzień wspomnień o Lennonie w Tarnowie - projekcje, koncert, spotkania

Przed nami bardzo ważna rocznica w historii muzyki rozrywkowej i nie tylko. 8 grudnia minie 30 lat od tragicznej śmierci Johna Lennona, jednego z najwybitniejszych twórców muzycznych, przez lata związanego z grupą The Beatles, która powstała 50 lat temu. W tym roku (październik) obchodzone były również okrągłe, 70 urodziny Artysty.

W związku z tym, Tarnowskie Centrum Kultury za Państwa pośrednictwem zaprasza do kina Marzenie oraz do TCK na wydarzenia, które w pewnym sensie będą hołdem dla Johna Lennona, a wszystkim fanom grupy wszech czasów nie wypada ich przeoczyć.

CINEMARZENIE - BACKBEAT5 grudnia w kinie Marzenie (Staszica 4), w ramach CINEMARZENIE - Dobre kino w Marzeniu zaprezentujemy film Iain'a Softley'a "BACKBEAT" - dramat muzyczny ukazujący dzieje The Beatles u progu kariery.

Początek seansu o 15:00.
Wstęp 9 zł.

Po projekcji zapraszamy do kawiarni kina na spotkanie i dyskusję z nagrodami.


http://www.tck.pl/index.php/pol/Film/Cinemarzenie-Dobre-kino-w-Marzeniu/05.12.10-BackbeatJOHN LENNON: WSPOMNIENIE8 grudnia w TCK (Rynek 5) odbędzie się wieczór, który nazwaliśmy JOHN LENNON: WSPOMNIENIE, podczas którego zaprezentujemy dokumentalny film David'a Wolper'a i Andrew Softley'a "IMAGINE: JOHN LENNON", a po projekcji tarnowscy muzycy podzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z Artystą.

Początek spotkania o 19:30.
Wstęp wolny.

Na uczestników czekają nagrody w postaci m.in. limitowanych koszulek koncertu JOHN LENNON 70/50/30 czy zaproszenia na sam koncert.

http://www.tck.pl/index.php/pol/Film/Projekcje-specjalne/JOHN-LENNON-WSPOMNIENIE-Galeria-TCK-08.12.10

 

JOHN LENNON 70/50/310 grudnia w kinie Marzenie (Staszica 4) odbędzie się specjalny koncert JOHN LENNON 70/50/30, podczas którego w hołdzie Jemu i całej czwórki z Liverpoolu 30 piosenek zaśpiewają Ala Janosz, Piotr Cugowski, Gieno Loska, Sławek Ramian, Piotr Kita, Paweł Mazur przy akompaniamencie muzyków z całej Polski. Koncert poprowadzi wielki fan The Beatles i znawca tematu - Piotr Metz - redaktor naczelny miesięcznika "Machina" oraz dziennikarz muzyczny radiowej Trójki.

Początek koncertu o 20:00.
Wstęp 40 zł
(przedsprzedaż - OSTATNIE BILETY!).


http://www.tck.pl/index.php/pol/Scena/Wydarzenia/JOHN-LENNON-70-50-30-Kino-Marzenie-10.12.10

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.