Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Turniej Walentynkowy (Speed Race, La Roca, TTSK K-Team Tarnów)

Turniej Walentynkowy (Speed Race, La Roca, TTSK K-Team Tarnów)Ścianka Wspinaczkowa La Roca, Tor Kartingowy Speed Race i TTSK K-Team Tarnów są inicjatorem akcji „Wspinaj się! Ścigaj się! Rywalizuj i Odpoczywaj, Aktywnie i Bezpiecznie” w ramach, której zapraszamy na „TURNIEJ WALENTYNKOWY”.

Sobota 16 luty
Start: 10:00

Zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego święta rodzinnie, z przyjaciółmi oraz znajomymi na sportowo i aktywnie. Przyjdźcie i spróbujcie swoich sił na ściance wspinaczkowej, w samochodowym odcinku turystycznym i na torze kartingowym.

Impreza kierowana jest do Wszystkich sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu w duchu sportowej rywalizacji, zadbamy, aby emocji Wam nie brakowało! Z tej wyjątkowej okazji szczególnie zapraszamy wszystkich zakochanych.

 

PROGRAM IMPREZY
sobota, 16 luty 2013r.
10:00 - 10:30 zbiórka uczestników - Ścianka wspinaczkowa La Roca,
10:30 - odprawa techniczna,
10:45 - rozpoczęcie rywalizacji sportowo - rekreacyjnej, a w programie między innymi:
° wspinaczka na czas na łatwej ściance, 
° wspinaczka w dachu,
° konkursy i niespodzianki, 
° samochodowa trasa turystyczna (ok. 20 km), 
° test z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego,
° test z Pierwszej pomocy Przedmedycznej, 
° test wiedzy turystycznej o Tarnowie, 
° specjalne konkursy kartingowe na torze,
15:00 - planowane zakończenie imprezy, wręczenie pamiątkowych pucharów,

 

PUNKTACJA
Turniej składa się z trzech etapów:
1. konkursy wspinaczkowe, 
2. konkursy turystyczne,
3. konkursy kartingowe.
Wszystkie etapy będą oddzielnie punktowane. Klasyfikację generalną Turnieju stanowić będzie suma punktów we wszystkich konkursach. Szczegółowy sposób punktowania poszczególnych konkursów zostanie przedstawiony w komunikacie przedstartowym.

Dodatkowa informacja dla uczestników biorących udział w tegorocznych Rodzinnych Samochodowych Mistrzostwach Tarnowa, którego częścią jest Turniej Walentynkowy - punkty pucharowe będą liczone z poszczególnych etapów tego Turnieju.

 

UDZIAŁ
W Turnieju Walentynkowym mogą wziąć udział wszyscy chętni. Zespoły (załogi) składają się z dwóch osób.

Mile widziane zespoły mieszane: damsko – męskie.
Zapisy zespołów na turniej możliwe są za pomocą formularza zgłoszeniowego.
Lista zgłoszonych zespołów dostępna jest na naszych stronach.

W turnieju mogą brać udział również zespoły, które nie dysponują samochodem. W takim przypadku rywalizują w konkursach wspinaczkowych i kartingowych - jednak w takiej sytuacji nie są klasyfikowani w "generalce" Turnieju Walentynkowego, tylko walczą o zwycięstwo etapowe.
Warunkiem udziału w samochodowym etapie turystycznym, jest sprawny samochód (marka nie ma znaczenia), ważne badanie techniczne oraz OC. Dopuszczalny jest poza załogą udział pasażerów w samochodach.

 

ZGŁOSZENIA I PYTANIA
Udział w Turnieju prosimy potwierdzić do 12 lutego 2013 przekazując wypełnioną i podpisaną przez członków załogi Kartę Zgłoszeniową w biurze Toru Kartingowego Speed Race lub Ścianki wspinaczkowej La Roca.

Wszelkie pytana prosimy kierować do organizatorów turnieju:
° 502-239-143 - Arkadiusz Kamiński - wspinaczka, 
° 500-194-820 - Jarek Wawrzkiewicz - samochodowy rajd,
° 601-791-990 - Rafał Kiwior - karting,

Zapraszamy również do treningów na naszych obiektach: Ścianka Wspinaczkowa La Roca i Tor Kartingowy Speed Race mieszczą się przy ul. Kochanowskiego 30 (teren Zakładów Mechanicznych).

 

NAGRODY
Na najlepszych czekają pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody niespodzianki!!!
Szczegółowe informacje na stronach: www.laroca.pl  www.motoleliwita.pl  www.gokarty-tarnow.pl

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe w czasie trwania imprezy zarówno wobec uczestników, sprzętu jak i osób trzecich. Konkursy przeprowadzone będą na atestowanym sprzęcie wg zasad określonych odpowiednimi regulaminami dotyczącymi zasad uprawiania poszczególnych dyscyplin. Organizatorzy zapewniają komplet sprzętu niezbędnego do wspinaczki i kartingu oraz fachową opiekę instruktorów. Zalecany strój sportowy oraz wygodne obuwie.

Zawodnicy, którzy uczestniczą w samochodowej trasie turystycznej zobowiązani są do przestrzegania przepisów Prawa o Ruchu Drogowym, zasad bezpiecznej jazdy i poleceń organizatora, oraz oznakowania pojazdu nalepkami z numerami startowymi.

Wszystkie informacje dotyczace "Turnieju Walentynkowego" w ramach projektu "Wspinaj się! Ścigaj się! Rywalizuj i Odpoczywaj, Aktywnie i Bezpiecznie" zostaną przedstawione w postaci komunikató na stronach Organizatorów.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.