Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Trzy siostry - premiera 12 kwietnia

Trzy siostry - premiera 12 kwietniaW związku z wypadkiem Moniki Wenty- Hudziak premiera spektaklu „Trzy siostry” Antoniego Czechowa w reżyserii Eweliny Pietrowiak została przesunięta z 27 marca na 12 kwietnia. Ponownie zapraszamy na spektakl, w którym Olgę zagra Kinga Piąty- nowa aktorka Tarnowskiego Teatru, absolwentka PWSFTviT w Łodzi, przez wiele lat związana z Teatrem Współczesnym w Szczecinie.

Opowieść Czechowa o życiu trzech sióstr - Olgi, Maszy i Iriny - które bezskutecznie marzą o powrocie do Moskwy, jest melancholijną refleksją o marzeniach, emocjach, poszukiwaniu szczęścia. Przeszłość, która bezpowrotnie minęła, i przyszłość, która ma dać satysfakcję, ale do której bohaterki aktywnie nie dążą- zamykają świat sióstr i sprawiają, że życie wydaje im się nieznośne. Czy uda im się wyjechać do upragnionej Moskwy? Czy po drodze znajdą wymarzoną miłość? Po odpowiedzi na te pytania zapraszamy na Dużą Scenę Teatru od 12 kwietnia.

Rezerwacje i sprzedaż biletów tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, codziennie od 8.00 do 17.00 w kasie teatru, a także przez internet na stronie http://ekobilet.pl/tarnowski-teatr.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.