Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tragiczny wypadek w Pogórskiej Woli. Wśród ofiar jeden z tarnowskich fotografów

Tragiczny wypadek w Pogórskiej Woli. Wśród ofiar jeden z tarnowskich fotografówW piątek 21 października na drodze krajowej nr. 4 w Pogórskiej Woli, doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginęło trzech 18-letnich chłopców, a czwarty został przewieziony do szpitala. Ofiary wypadku, to mieszkańcy Zalasowej.

Ok. godz. 22:00 czterech nastolatków jadących Volkswagenem Golfem, sygnalizowało chęć skrętu w lewo w drogę gminną. W trakcie wykonywania tego skrętu samochód osobowy został uderzony z tyłu przez TIRa, przez co został zepchnięty na sąsiedni pas ruchu wpadając prosto pod koła rozpędzonej ciężarówki. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu, a czwarta została przewieziona do szpitala. Obecnie stan 18-latka nie zagraża życiu.

Policja zatrzymała 29-letniego kierowcę tira i prawdopodobnie jeszcze dziś usłyszy zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Zatrzymany kierowca był trzeźwy. W czasie wypadku panowała niska temperatura, lecz nawierzchnia drogi nie była śliska. Śledztwo ustali przyczyny wypadku.

Wśród ofiar tego tragicznego wypadku znalazł się Robert - współtwórca i fotoreporter zaprzyjaźnionego z nami portalu fotograficznego TwojTarnow.pl.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinom ofiar, przyjaciołom i znajomym.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.