Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Totentanz wraca do korzeni

 Zdjęcie z archiwum Totentanz.Najbardziej znany w kraju tarnowski zespół rockowy Totentanz powraca nową płytą do mocnych brzmień. Będzie ona pękata i przestrzenna. Ale znajdzie się na niej także utwór akustyczny i piosenka o miłości. O swoich inspiracjach lider zespołu Rafał Huszno opowiada w wywiadzie przed koncertem w ramach festiwalu 3 MAJ SIĘ ZDRÓW.

Gitarzysta, wokalista, tekściarz i aranżer miał grać praktycznie od zawsze. Potem nieco przez przypadek zaczął śpiewać. Z zapisu rozmowy, dostępnego na www.czt.com.pl można się też dowiedzieć, od czego zaczyna pracę przy nowych kompozycjach i jak ona przebiega. Przyznaje się też, że już dawno oszalał na punkcie muzyki i to się nie zmienia. Rafał Huszno opowiada także  o tym, czym jest dla niego praca w pogotowiu ratunkowym.  Według niego ludzie coraz częściej zatracają podstawowe wartości w wyścigu szczurów i pogoni za pieniądzem. Jednak, jak podkreśla lider tarnowskiego zespołu, warto stawić czoła tym wyzwaniom i walczyć. 
W karierze Totentanz można się spodziewać zmiany jakościowej. Dzięki umowie podpisanej z dużą agencją nowa płyta ma być mocno promowana.  Partnerzy deklarują, że zadbają o oprawę koncertów, wizualizację, zajmą się ułatwieniami w zakresie podróżowania grupy. Członkowie zespołu mają myśleć głównie o muzyce, a nie – jak bywało dotychczas – o kwestiach administracyjnych.

Przypomnijmy, że część materiału przygotowywanego na czwarty studyjny album zabrzmi w Tuchowie 3 maja, podczas drugiego dnia festiwalu. Koncert zespołu poprzedzi występ grup Small Cafe oraz Incepcja. Gwiazdą czwartkowego wieczoru będzie grupa Bracia. 4 maja w Ciężkowicach zagrają Nead More Clouds, Pyroskop,  Big Cafe i Paprika Korps. W pierwszym dniu imprezy na tarnowskim rynku wystąpią: Sense of balance, StronaB,  Sayes, Hiob i Agnieszka Chylińska. Festiwal organizują Centrum Zdrowia Tuchów, radio RDN Małopolska, Centrum Kultury w Tuchowie, Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice i portal Muzyczny Tarnów.  Całość rozmowy znaleźć można także na festiwalowym fanpage https://www.facebook.com/3majSieZdrowFestival

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.