Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tomasz Jachimek, Stand Up Comedy w Piwnicach TCK [22.02]

Tomasz JachimekPrzetarte szlaki w Tarnowie! Po udanym STAND UP COMEDY - Bez cenzury!, który odbył się 25 stycznia przy udziale licznej publiczności w Piwnicach TCK, kontynuujemy tę formułę kabaretową.

Już 22 lutego w Piwnicach TCK wystąpi Tomasz Jachimek. To perła wśród stand-upowców, czyli ludzi robiących tzw. Oneman show.

Tomasz Jachimek jest instytucją zawierającą w sobie autora tekstów skeczy, sztuk teatralnych, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych i wykonawcę tychże.Nie da się ukryć, że Tomasz Jachimek jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny. Ostatnio natomiast zadebiutował na rynku literackim swoją książką pt. „Handlarze czasem” (z rysunkami Henryka Sawki). Ponadto jest uczulony na ludzką głupotę, co potwierdza obnażając ją regularnie w programie „Szkło Kontaktowe” w TVN24.

Program kabaretowy Tomasza Jachimka "Człowiek nie ma lekko", to w pełni profesjonalny, doskonale przygotowany spektakl autorski w zabawny sposób komentując otaczającą nas rzeczywistość i wyśmiewając ludzkie słabości i natręctwa.

Na stand up w wykonaniu Tomasza Jachimka zapraszamy 22 lutego o godz. 19:00 do Piwnic TCK.

Bilety w cenie 25 zł. w przedsprzedaży do nabycia od 1 lutego 2011 r. w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.