Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

The Natural Born Chillers ODWOŁANY - Piwnice TCK [04.03]

The NATURAL BORN CHILLERSZ przyczyn niezależnych od Organizatora i Artysty koncert The Natural Born Chillers, który miał odbyć się w Piwnicach TCK 4 marca 2011, zostaje przełożony na inny termin dogodny dla obu stron.

Zakupione bilety można zwrócić w kasie TCK. Wydane na imprezę zaproszenia utrzymują swoją ważność.

O nowym terminie koncertu będziemy informować.


Po fantastycznych występach na wielkich festiwalach muzycznych (Open'er, Coke Live Music Festival), supporcie 30 Seconds To Mars w ubiegłym roku, po sukcesie spektaklu "Samotność pól bawełnianych" i trasie promującej w USA i Kanadzie pora na koncert The NATURAL BORN CHILLERS w kameralnej piwnicy w Tarnowskim Centrum Kultury.


Kto ich widział ten wie, że obcowanie z ich muzyką na żywo to niesamowite przeżycie, a tych którzy nie mieli tej okazji zapewniamy, że nie pożałują odwiedzając Piwnice TCK już 4 marca.

Projekt muzyczny The Natural Born Chillers, z bogatym koncertowym repertuarem wkracza na polskie sceny – alternatywne i klubowe. Bo i takie jest ich brzmienie, łączace energetyczną elektroniczną nutę z siłą żywych instrumentów i charyzmatycznych wokali. Koncert, przypomina dj-set, z porywającymi, dynamicznymi utworami NBC oraz świetnie zaaranżowanymi live-remixami klubowych hitow z najwyższej półki. Zespol z Osterdamu zaserwuje nam wybuchowy romans elektro z rock’n’rollem i punk rockiem.

Fani Soulwax czy Justice powinni być conajmniej usatysfakcjonowani!

Skład:
Michal Lis
Piotr Lis
Maciej Matysiak
Bartek Ignor
Karol Bajdalski
Asia Jackowiak

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.