Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ten Typ Mes zastąpi Małpę na Juwenaliach Tarnowskich 2012

Ten Typ Mes zastąpi Małpę na Juwenaliach Tarnowskich 2012Z przyczyn niezależnych od organizatora, na Pikniku Studenckim (sobota, 19 maja) w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2012, nie wystąpi raper Małpa. W jego miejsce pojawi się Ten Typ Mes. Nastąpiły także zmiany w przybliżonych godzinach poszczególnych koncertów.

 

Poniżej oficjalny plan koncertów:
ok. godz. 16.00 Reggeneracja
ok. godz. 16.30 Ten Typ Mes
ok. godz. 18.00 Na Grubym Cieście
ok. godz. 18.25 HiFi Banda
ok. godz. 19.25 By Milion Wires
ok. godz. 20.10 Happysad

Poniżej oficjalne oświadczenie opublikowane na profilu Łukasza „Małpy” Małkwicza:

Niestety, z powodu problemów zdrowotnych Łukasza jesteśmy zmuszeni odwołać dwa nasze najbliższe koncerty: w Warszawie na Gardenaliach i w Tarnowie na tamtejszych juwenaliach. Jednak, dzięki zaangażowaniu organizatorów i wsparciu artystów, którzy zgodzili się nas zastąpić (za co jednym i drugim serdecznie dziękujemy) liczymy, że wpadniecie i zrobicie dla nich i całej reszty wielki, wielki hałas. W Warszawie zastąpi nas nasz człowiek z Aptaun Tetris. Z kolei w Tarnowie zagra reprezentant Alkopoligamii Mes (uwaga: koncert Mesa już o godz.16.30!). Liczymy na Waszą wyrozumiałość i mamy nadzieję, że zobaczymy się jak najszybciej! Piona.

Festiwal Piwa z Browarów regionalnych (7 marek piwa z beczki oraz ponad 50 piw butelkowanych), grillem oraz koncertami (Ten Typ Mes, HiFi Banda, Happysad) już w sobotę, 19 maja, na stadionie KS Błękitni. Wstęp dla studentów PWSZ w Tarnowie jest bezpłatny, na pozostałych czekają bilety w cenie 10 zł dostępne  (w przedsprzedaży w sklepie Al. Capone: Mościckiego 47, Targowa 5 oraz w Gemini Park na stoisku obok apteki). Wejściówki będzie można zakupić także bezpośrednio przed wejściem, 19 maja od godz. 14.00-22.00 w kasie KS "Błękitni".

Więcej informacji nt. Juwenaliów Tarnowskich 2012 znajdziecie na specjalnej podstronie serwisu NocnyTarnow.pl: http://nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2012.html

Oficjalne strony:
Student.Tarnow.pl
Profil na Facebooku

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.